Lista ocen Toyota Avensis II Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW 2002-2009 (24) - Ergonomia

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zszeligowski@prointegra.com.pl
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Zaokraglony dach i brak rynienki powodują, że w czasie deszczu po otwarciu drzwi (zwłaszcza przednich) cała woda leje sie do środka na siedzenia. W zimie oczywiście sypie sie snieg. Tylko jeden reflektor cofania - w wersji Wagon SOL (z przyciemnianymi szybami) to chyba jakiś żart ... w nocy przy cofaniu nic do tyłu nie widać. Brak podswietleń sterowania lusterkami - poprawienie ustawienia wieczorem wymaga zatrzymania auta i zapalenie lampy...
~-
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Wersja SOL: niezłe wyposażenie, dbre materiały. Parę denerwujących szczegółów, np. najgłupsze w świecie automatyczne wycieraczki. Automatu nie da się wyłączyć (tzn. zadać częstotliwość - miałem tak kiedyś w Lanosie SX). Automat wariuje. Zasadniczo niezależnie od ilości desczu po ok pół minuty przestawia się na max. prędkośc i tyle. Pozostaje ręczna kontrola wycieraczek (tak miałem przed Lanosem - w FSO125p - ale za nieco inne pieniądze)
~marcin
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
jest parę irytujących rzeczy. idiotyczne przycisku do klimy, obiegu wewnętrznego itd- małe, nisko-trudno w nie trafić w czasie jazdy. swiatełko sygnalizujące że coś działa jest niewidoczne w słoneczny dzień. poza tym dlaczego żeby właczyć nawiew na szybę trzeba wcisnąć osobny guzik który przy okazji właczy klimę?!! wymiana żarówek- MISSION IMPOSSIBLE- bez serwisu nie da rady
~thomb
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Jest dobrze, nie ma tutaj nic co by mnie drażniło albo z czym miałbym problem. Gniazdo zapalniczki z przodu jest ciut niefortunnie umieszczone ale do przeżycia. Duży schowek środkowy jest dużym plusem, przydałby się jeszcze jeden koło kierownicy np. na okulary.
~art
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Mam zarzuty odnosnie umiejscowienia wylacznika kontroli trakcji, oraz durny brak niektorych schowkow. Brak uchwytu miedzy siedzeniami na butelke np. pepsi. Poza tym nie mam pomyslu na umiejscowienie odtwarzacza dvd i ekranu.
~bartek@world.pl
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
wszystkie przełączniki w zasięgu ręki , brak zbędnych gadżetów elektronicznych (posiadam wersję LUNA) miejsca jak w samochodzie klasy luksusowej . Jedny słowem rewelacja
~tetetka
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
w wersji Luna toyota oszczedza na podlokietniku...,nie mowiac o schowku na okulary.To jest zenujace.-aby miec podlokietnik trzeba kupic wersje Sol.
~Pugilares
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Sprawdził się na długich trasach, np. 1300 km w jeden dzień z małym dzieckiem nie stanowiło problemu i dało się wysiedzieć.
~Daniel
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
tu nie mam sie czego czepiac, wszystko pod ręką, prosto i logicznie. brakuje uchwytow na napoje tan na konsoli to do kitu jest.
~Stefan
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Wszystko pod ręką. Wygodny podłokietnik, sterowanie radiem z kierownicy, wszystkie przyciski i pokrętełka na swoim miejscu.
Toyota Avensis II Hatchback