Lista ocen Toyota Avensis II Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW 2002-2009 (22) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~j.p.
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Mam prawie 2m wzrostu i ok 110kg wagi, przed kupnem przymierzałem się do pasata,vectry,acorda,laguny w avensis jest zdecydowanie najwięcej miejsca dla kierowcy - pierwszy samochód (tej klasy) w którym nie mam odsuniętego fotela do końca!!! Nie jeździłem najnowszym pasatem może jest lepiej?
~thomb
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Jest wystarczająco miejsca dla czwórki dorosłych ludzi do dłuższej podróży w całkiem komfortowych warunkach. Kierowca przy 190cm mieści się bez problemu ale siedzi się dość wysoko (fotele nie opuszczają się zbyt nisko).
~f_enzo
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
naprawde jest tu sporo miejsca, (185cm i 94kg) czy z przodu czy z tyłu nie brakuje mi miejsca, polecam wersję sedan lub kombi gdyż w wersji hatchback z tyłu brakowało mi miejsca nad głową
~bartek@world.pl
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Super! Ja z przodu nie czuję jakiejkolwiek ciasnoty ,żona z tyłu z 4letnim dzieckiem wyraża taką samą opinie. AAA bagażnik pojemność pierwsza klasa ,duży ,pakowany
~Krzysztof AS
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
mam prawie 2 m wzrostu, a czuję się w fotelu kierowcy jak w domu, pewnie i wygodnie, reszta rodzinki też nie narzeka, a wręcz sobie chwali
~homer
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
duże auto = dużo przesterzni. mam niemal 2 m wzrostu, czuję, że to auto stworzone dla mnie :)
~Stefan
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Bardzo przestronnie, wygodnie zarówno z przodu, jak i z tyłu. Ogromny bagażnik! Komfort.
~zszeligowski@prointegra.com.pl
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Jak dla mnie super. Na prawde duzo miejsca z przodu i z tyłu, bagaznik w wersji Wagon jest po prostu ogromny.
~tetetka
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
bez zastrzezen -lubie jestem wysoki i lubie jezdzic mocno odsuniety a i tak za mna jest sporo miejsca.
~Daniel
dla mnie bomba. mam 180 cm i miejsc jest aż nadto. ogromny bagażnik