Lista ocen Toyota Avensis II Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW 2002-2009 (29) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zszeligowski@prointegra.com.pl
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Nie ma nic wspólnego z bezpieczeństwem i komfortem. W porównaniu z Peugeotem 406 to totalna porażka. Jak na auto, które wg reklam pretenduje do klasy wyzszej średniej to po prostu obciach. Komfort - beznadzieja, czuję kazdy kamień, kazdą dziurkę na jezdni, po prostu w porównaniu z peugeotem 406 du.a sina! Jednoczesnie sztywnośc zawieszenia nie idzie w parze z poczuciem bezpieczeństwa. Na zakrętach tragedia - może to z powodu, że mam wersje...
~thomb
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Wysoko środek ciężkości ale zawieszenie zadziwiająco stabilne. Przy dobrych oponach można pozwolić sobie na dość dużo (pomimo obiegowych opinii o Avensis). Jest średnio twardo, nie buja, nie pływa. Większość nierówności nie odbija się na kręgosłupach podróżujących. Komfortowe i trwałe.
~bartek@world.pl
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
komfort ,komfort i jeszcze raz komfort. Zawieszenie pozwala podróżować jak na luksusowej kanapie ,wszelkie nierówności są ładnie tłumione .Nie jest to auto dla ludzi lubiących ekstremalne "wchodzenie" w zakręty ,jednak czasami i mi to się zdarza i wtedy VSC i inne systemy robią swoje
~Daniel
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Dla mnie ok, nie za miękko ale też nie twardo. Zawieszenie nie jest głośne ale strasznie myszkuje po drodze, cieżko utrzymać właściwy tor jazdy. Samochód lata po pasie. dziwnie sie zachowuje, testowalem kolegi avke i jest podobnie
~Stefan
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Trzyma się drogi niczym rzep psiego ogona ;) Bardzo dobrze, na zakrętach nic nie rzuca , nic nie nurkuje, idzie jak przecinak :) Tłumi wszelkie nierówności, poza tym nie jest wcale za twardy, jak dla mnie idealny.
~Piotr
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Główne założenie konstruktorów to maksymalna niezawodność :) zawias nie ma nastawienia sportowego ani super komfortowego , to taki średniak bez emocji ale bardzo wytrzymały na codzienne trudy eksploatacji :)
~homer
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
trzyma się drogi wspaniale! jechałem oplem vectrą - niby niemiecka solidność, a na zakretach musiałem mocna trzymać koło. avensis płynie po szosie, a zakręty pokonuje się z dużą przyjemnością
~Krzysztof AS
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
pewność na zakrętach, przyczepność, nie czujemy dziur ani wybojów. idzie jak burza, nawet przy dużych prędkościach ma się pewność, że jest się bezpiecznym
~a.maliniak@wp.pl
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Miekki a zarazem komfortowy, cos stuka w przekladni kierowniczej lub wspomaganiu, serwis twierdzi, ze to normalne.
~f_enzo
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
u mnie ok nie dochodzą żadne stuki z układu kierowniczego, zawieszenie umiarkowanie twarde wg mnie idealne na polskie drogi
Toyota Avensis II Hatchback