Lista ocen Toyota Avensis II Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW 2002-2009 (27) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zszeligowski@prointegra.com.pl
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Wyciszenie zawieszenia OK (niestety nie idzie w parze z komfortem ...). Silnika tez nie słychać. Niestety słychac to czego nie powinno - trzaski, stuki i skrzypienie z tapicerki, skrzypienie rolety w części bagazowej, stukanie klapy podręcznego schowka z przodu. To kolejna porazka - jak w aucie tej klasy możne sie dziac cos takiego ?!!!! Jakośc montazu tapicerki i materiały to kompletna klapa. o dwie klasy niżej niz powinno być. Miałem...
~bartek@world.pl
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
nie jeżdzę szybciej jak 140-150 km/h na autostradach ,po naszych "landówkach" maks.120 km/h w tych zakresach samochód idealnie wyciszony (bije na głowę moje poprzednie auta ,a BMW było z roku 2002 ,niby ta sama klasa ale wolę AVE)
~f_enzo
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
dopuki jedziemy umiarkowanie spokojnie wyciszenie jest doskonałe jednak gdy wciskamy pedał gazu do oporu np. przy wyprzedzaniu, dochodzą do nas dość wyraźnie dźwięki silnika ale jak już wcześniej wspomniałem dla mnie to zaleta
~homer
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
cicho sza! czasami zastanawam się czy mam włączony silnik, a podczas jazdy żadnych stuków, puków. przy prędkości +180km/h troszkę szumi, ale to chyba zrozumiałe :)
~-
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Byłoby super, ale - uprzedzając rozdział o usterkach - w okolicach 3000tys. obr. auto wpada w wibracje odzywające się w śrokowej konsoli. Nie do usunięcia pomimo gwarancji.
~thomb
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Do 80km/h jest super, później różnie w zależności od wiatru i obrotów silnika. Generalnie jest dobrze wyciszona ale mogłoby być lepiej.
~wasyl
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Do 120km/godz. bardzo cicho. Przy większych prędkościach głośniej, ale do zniesienia. Dźwięk silnika nie najprzyjemniejszy.
~art
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Wkur... stukajacy na wybojach schowek przedni oraz przy glosnej muzie nie mozna miec nic w schowkach drzwiowych bo wpada w rezonans
~Daniel
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
podoba mi się, jest cicho, jeździ się przyjemnie. jak dasz dobrze gazu to nawet silnik przyjemny głos ma
~Stefan
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Cisza, spokój, miłe pomruki silnika powyżej 4 tys obrotów. Odgłosów z zewnątrz niemal nie słychać.
Toyota Avensis II Hatchback