Lista ocen Toyota Avensis II (333) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 499 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bardzozlymisio
Kombi 2.2 D-4D 177KM 130kW
Mialem dowolnosc wyboru do 150.000 PLN (auto sluzbowe). Avensis oferuje za 140.000 wyposazenie za ktore w innych markach (Audi, VW) musi sie zaplacic powyzej 200.000. Konkurentem jest Accord, ale ja mnie sie nie podoba (subiektywna opinia).
~Jacek M
Sedan 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Ludzie z TOYOTY powinni troszeczkę spuścic z tonu. Samochód jest drogi i naprawdę nic w mojej ocenie nie usprawiedliwia tej ceny. Nie należy dać się nabrać na reklamę. Jest to awaryjny samochód o bardzo przecietnej jakości i właściwościach jezdnych.
~kierownik toyociarz
Kombi 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Tu tez prawie 5 /wiecej niż 4/ bogate wyposażenie w standardzie w sumie niezły montaż, fajna obsługa w serwisie i dłgi okres gwarancyjny to jest to czego brakuje wielu innym markom samochodowym - Ja kupiłbym drugi raz lecz dopiero za jakieś 5-8 lat.
~Ezoy
Kombi 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Tutaj moim zdaniem jak za auto kupione za 8,000zł z tym wyposażeniem, naprawdę nie ma co się przyczepić. Za tą cenę oglądałem np. Chevroleta Nubire w kombi z 2006 roku to jakość/cena to kosmiczny przeskok na plus dla Toyoty.
~damiano_z
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Nie mam żadnych uwag do jakości auta, wszystko dobrze spasowane, bardzo duży plus za wysokiej jakości plastiki, które mimo upływu lat i km nie skrzypią, nie stukają, nie mają żadnych luzów. Nie widzę zużycia samochodu.
~robas333
Kombi 2.0 D-4D 116KM 85kW
za egzemplarz z 2004 roku 4 lata temu zapłaciłem 25tys, przez 4 lata wymieniłem jedynie sprzęgło(2tyś) i 2 gumy stabilizatora(3zł sztuka), oleje wymieniane co 10tyś km zapewniają ze silnik posłuzy nam długie lata
~f_enzo
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
kupiłem samochód w lutym tego roku, z rocznika 04, więc i cena była niższa (akceptowalna) w porównaniu do innych marek stosunek jakość/cena jest dobry, samochód oferuje naprawde dobre wyposażenie w tej cenie (mam wersje sol)
~Mis3k
Hatchback 2.2 D-4D 150KM 110kW
Cena dość wysoka przy zakupie auta (szukałem dość długo i wiem, że można dużo taniej kupić szrota, ale nie tędy droga). Lepiej dopłacić i mieć spokój. Plus jest taki, że mało traci na wartości auto.
~woosa wo74@tlen.pl
Kombi 2.0 D-4D 126KM 93kW
Odkupiłem samochód od pierwszego właściciela. Wersja PRESTIGE - najpogatsza. za połowę ceny jaką zapłacił kupując nowe. Auto miało niecałe trzy lata. Nowe jest drogie. Polecam kupić używane.
~Zico
Sedan 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Piszę tylko "dobrze" choć chciało by się napisać 'doskonale" Tym niemniej do tak wyśrubowanej oceny trzeba by znać więcej szczegółów dotyczących innych aut. Jak dla mnie OK. Czy można lepiej? pewnie tak.