Oceny Toyota Avensis II Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW 2002-2009

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Toyota Avensis II Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW 2002-2009

~Avensis
Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW
Fantastyczny samochód w trasę, bardzo wygodny i dobrze wyciszony przy autostradowych prędkościach. Dużo miejsca zarówno dla pasażerów jak i w bagażniku. Niezawodny przy terminowej wymianie części eksploatacyjnych. Nie wygląda, ale gdy trzeba daje możliwość dynamicznej jazdy. 6-biegowa skrzynia pozwala na komfortową jazdę. Zimą odpala bez problemu. W ciągu roku zrobione ok 30tys kilometrów i nie zamienię tego samochodu na żaden inny.
~Dariusz
Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW
Typowy rodzinny kanapowóz z pancernym i komfortowym zawieszeniem - idealne zestawienie na nasze polskie drogi, bardzo elegancki wygląd który może podobać się do dziś mimo upływu lat. Prędkość maksymalna ok 210km/h jaką uzyskałem po kupieniu auta (ok 100tyś km), w obecnej chwili mam ok 300tyś km przejechane i baz żadnych przeszkód uzyskuję taką samą prędkość
4,1
~MK
Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW
Auto bardzo przyjemne na długie wyprawy. Wygodne, przestronne, ciche, ekonomczne z wielkim bagażnikiem. Jednak trzeba przyznać, że ma swoje wady (czasami trzeszczą plastki i zauważalna, czasem dokuczliwa turbodziura)...
~leegrant
Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW
Dałbym 5 ale jak samochód odbiera sie z salonu z drobnymi awariami to może być tylko 4. Jednak dalsze użytkowanie 5. Razem 4,5. poprzednio miałem avensisa 1,6 z 2004 roku. Wydawało się że ma lepszą jakość.
2,6
~Kazik 1978
Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW
samochód nie jest zły dla osób, które nie przywiązują wagi do jakości wykonania wnetrza. dla mnie jest to jeden z kluczowych warunków zakupu. Przy zakupie Avena liczyłem na niezawodność i jakość jak w Yarisie, a jak się okazło kupiłem trzeszczący bubel.
~zuzinia
Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW
To jest mój drugi wpis, poprzedni był przy ok 300000km, dalej bez zmian, komfortowo, szybko, cicho, ekonomicznie
~Frankosio
Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW
Auto bezawaryjne. Wystarczy na czas zmieniać oleje/płyny i tankować pewne paliwo. Polecam tą marke każdemu.
~multi posiadacz 2mln / km
Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW
wypadkowa wszystkich oczekiwań kierowców ( zaznaczam wszystkich , nie ukierunkowanych na konkretne cechy auta )
~GRZEGORZ
Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW
warte autko tych pieniędzy na 100% , jak przesiądę się z innego to za ciężko pracuje uklad kierowniczy ( ale przy większych prędkościach b.dobrze)
3,4
~Maciej
Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW
Dla kierowcy 190 cm słaby zakres regulacji kierownicy. (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
Toyota Avensis II Sedan