Lista ocen Toyota Avensis III Sedan Facelifting 2015 (28) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ave2018
Sedan Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Brak jakichkolwiek zastrzeżeń. Sporo przestrzeni dla wszystkich. (Jak to testują zawodowcy: "sam za sobą" przy 184cm mam luz zarówno na kolana jak i nad głową oraz (co dla mnie istotne) NA BOKI. Sam za sobą bez problemu siadałem w większości kompaktów np. w Corolli - ale w Avensisie właśnie szerokość kabiny jest zauważalnie większa - to spore auto.
~Halyna
Sedan Facelifting 2015 2.0 D-4D 143KM 105kW
Mało miejsca w szczególności jeżeli z przodu jedzie ktoś wysoki, z tyłu nagle robi się brak miejsca na nogi. Odnośnie pozycji za kierownicą, auto skonstruowane raczej dla niewysokich osób (poniżej 180 cm). Kierownica nie ma odpowiednio dużego zasięgu regulacji, a siedziska foteli są po prostu krótkie.
Sedan Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Mam 180 i jest ok, jak siadam za sobą to przed kolanami mam jeszcze dużo miejsca - można się rozłożyć ;) . Brak tunelu środkowego - duży plus. trzeci pasażer nie ma problemu z nogami. Nad głową też dużo miejsca
~Sebastian
Sedan Facelifting 2015 1.6 D-4D 112KM 82kW
Duża przestrzeń dla kierowcy i pasażerów. Wygodne fotele i ogromny bagażnik. Plusem jest to, że w sedanie oparcie kanapy składa się całkowicie więc można przewozić duże rzeczy.
~userToyota
Sedan Facelifting 2015 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Wycieczka do chrowacji w 4 osoby to było słabe. Bardzo sztywne zawieszenie i mało komfortowe. Każdy miał dosyć takiej podróży a przecież to sedan Toyoty.
~PontiusPilatus
Sedan Facelifting 2015 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Dla kierowcy ok dla pasażerów trudno oceniać gdy siedzi się z przodu ale szfagier, który ma 2 m wzrostu nie narzekał więc chyba jest ok
~SKuba
Sedan Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Dla wszystkich jest miejsce na nogi i głowy. Nawet jak jedzie 5 osób - bólu nie ma. Dużo daje brak tunelu z tyłu.
Dziennik kosztów dla Toyota Avensis III Sedan Facelifting 2015
8,2
~Heniek
Sedan Facelifting 2015 1.6 D-4D 112KM 82kW
Dużo miejsca dla 5 osób, ale 4 osoby jadą naprawde wygodnie. Po trasie nie czuć zmęczenia.
Toyota Avensis III Sedan Facelifting 2015