Lista ocen Toyota Avensis III Sedan Facelifting (19) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~koks
Sedan Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
Tu znowu jest dobrze, dotychczas nie spaliła się nawet żarówka. Natomiast w serwisie stwierdzili, że trzeba wymień pompę wody i uszczelnić miskę olejową (ja nie zauważyłem jakichkolwiek wycieków). Ponieważ był na gwarancji zgodziłem się. Na pytanie czy wpiszą to do książki gwarancyjnej odpowiedzieli, że nie ma takiej potrzeby. Więc tak naprawdę nie wiem czy faktycznie się coś popsuło (po 40 tkm) czy mieli jakiegoś klienta na części.
~Piotr K
Sedan Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
Na razie jest ok (przebieg 119.000 km) Wymienili mi nawigację, a raczej jakieś moduły w radiu i nawigacji - na gwarancji wstawili mi klamoty REGENEROWANE! Z usterek, które mi przeszkadzają wymienię jeszcze przycisk START/STOP od uruchamiania silnika - czasami nie wyłącza rozrusznika podczas gdy silnik już pracuje :0
~tommmmy3
Sedan Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
Ma 6000km nic się nie dzieje, na początku skrzypiały lewe tylne drzwi, ale samo ustąpiło, tak samo mechanizm fotela kierowcy nie blokował się dobrze przy przesuwaniu, ale też samo minęło.
~Edward
Sedan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Tutaj jak w reklamie nic się nie psuje. Serwis raz w roku lub co 15 tys km. Trzeba pamiętać o odpowiednim oleju 0W20 i to w zasadzie wszystko.
~roberto
Sedan Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
piski przy napinaczu 75 tyś przejechane - wymieniony jakis napinacz ? czy coś takiego koszt w serwisie nie autoryzowanym 450pln.
~Klemens Stopa
Sedan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Brak. Jak dotychczas. Ale nie spodziewam się niczego przez następne 200 tysięcy kilometrów.
~R.3.
Sedan Facelifting 2.2 D-CAT 177KM 130kW
W trakcie dotychczasowej mojej pięcioletniej eksploatacji nie wystąpiłą żadna drobna usterka.
~R.3.
Sedan Facelifting 2.2 D-CAT 177KM 130kW
~Tomasz ze Śląska
Sedan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Na chwilę obecną autem zrobiłem ok. 15 tyś km, nic sie nie psuje ale też przebieg nieco ponad 22 tyś km

Usterki Toyota Avensis III

Toyota Avensis III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Mateusz
Sedan Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
zrobiłem nim 25000 km i teraz ma 55000km. Przy tym przebiegu jeszcze nie zawiódł
Toyota Avensis III Sedan Facelifting