Lista ocen Toyota Avensis III Wagon Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW 2015-2018 (15) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sławomir
Wagon Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Mam 184cm wzrostu i spokojnie mogę sobie ustawić kierownicę i fotel pod moje potrzeby. Dużo miejsca dla pasażerów na tylnej kanapie i na ich nogi - brak tunelu. Duży bagażnik plus skrytki pod podłogą bagażnika. Jest możliwość zagospodarowania przestrzeni po bokach bagażnika za nadkolami i odgrodzenia jej specjalnymi przegródkami, ale trzeba je dokupić osobno jako akcesoria (nie jest to mały koszt) - moim zdaniem powinno to być w standardzie.
~Robert
Wagon Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Wystarczająca jak dla kogoś o wzroście 190 cm. Nawet na tylnym siedzeniu za mną można usiąść w miarę wygodnie. Czyli przestrzeni nie brakuje. I duży plus za brak tunelu przed tylnymi siedzeniami. W temacie przestrzeni bagażowej, Honda o klasę niższa zawstydza Toyotę Avensis. Ale chyba Civic Tourer w tym aspekcie, zawstydzi każdy inny samochód jak mniemam.
~Jarek
Wagon Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Minus za podwójną podłogę w bagażniku, po co to ? Pod podłogą, a nad kołem zapasowym jest przestrzeń gdzie można zmieścić co najwyżej 100 opakowań chusteczek higienicznych. Wolałbym większy (wyższy) bagażnik kosztem progu jaki wtedy wytworzyłby się na linii tylnych siedzeń ( po ich złożeniu ).
~Pegaz1234
Wagon Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Dużo miejsca dla wszystkich. Wożąc małe dziecko zapięte w foteliku z systemem ISOFix z tyłu spokojnie wejdą jeszcze dwie osoby. Wygoda jest na wysokim poziomie. Co prawda nie tak jak w Superbie, ale wystarczy dla czteroosobowej rodziny.
~Trevor
Wagon Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Bardzo dużo miejsca w środku z przodu, z tyłu rónież dużo ale bez rewelacji. Bardzo duży i wygodny bagażnik - ale wiadomo - to jest kombi.
~konic
Wagon Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Mam 198 cm wzrostu i jest naprawdę ok. Jest zabudowana ale to co dla mnie najważniejsze w porównaniu z konkurencją czyli miejsce na prawe kolano-jest ok .
~Piotr
Wagon Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
W zupełności wystarczająca. Jako kierowca czuję się bardzo komfortowo.
~Sławek
Wagon Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Wystarczająca z przodu jak i z tyłu, duży bagażnik.
~krisar
Wagon Facelifting 2015 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Tu jest super, naprawdę dużo miejsca.
~Barga77
zgodnie z klasą.