Lista ocen Toyota Avensis III Wagon Facelifting (36) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek
Wagon Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Bardzo dobrze, przesiadłem się z diesla i ta beznyna w mieście pali tyle samo, w trasie niestety nie schodzi poniżej 7,2 l, w mieście przy dziadkowej jeździe i zielonym zmienianiu biegów 7,5 l.
~Piotr
Wagon Facelifting 2.0 D-4D 124KM 91kW
Średnią spalania z całości eksploatacji mam 6,7 co przy mojej jeździe jest chyba niezłe przy średniej prędkości 57 km (za miastem spala mi często więcej niż w mieście ;) )
~Rado
Wagon Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Witam. Auto mam od 2 miesięcy z salonu, nie mam zacięcia sportowego, więc z pedałem gazu obchodzę się \"normalnie\" odnosząc takie wyniki spalania jak opisałem.
~Jędrek
Wagon Facelifting 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Pali tyle co diesle tej pojemności, z tym że nie ma z nim takich problemów bo to wolnossący silnik z wielopunktowym tradycyjnym wtryskiem. Napraw nie miałem jeszcze więc nie wiem.
~Mikolaj
Wagon Facelifting 2.0 Valvematic 152KM 112kW
Samochod tani nie byl,ale jest wyposazony bardzo porzadnie i jazda nim to przyjemnosc.Koszty to tylko przeglady co roku,poza tym nic dodatkowego.
~Artur
Wagon Facelifting 2.2 D-CAT 150KM 110kW
Samochód jest bardzo paliwożerny. Średnie spalanie na poziomie 9.5l/100km w połączeniu z małym zbiornikiem paliwa -55l. powoduje że często zaglądam na stacje.
~Janek
Wagon Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Jak do tej pory to wymieniłem olej, filtr powietrza, oleju oraz kabinowy. Na chwile obecną nie wymaga wkładu finansowego.
~karus
Wagon Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Na razie leję i jeżdżę, nic się nie dzieje. Z tego co wiem to części nie są drogie. Mam LPG więc koszty jazdy śmieszne.
~sk
Wagon Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
utrzta wartości dość znaczna, spalania niezłe, przeglądy co 15 tys km i minimum 1000 zł za każdym razem trzeba zostawić w ASO
~mar
Wagon Facelifting 1.8 Valvematic 147KM 108kW
No jak to na gwarancji. Ceny w serwisach jak to ceny w serwisach. Na zbliżonym poziomie. Zawsze mogłoby być taniej.
Toyota Avensis III Wagon Facelifting