Lista ocen Toyota C-HR I Crossover (36) - Karoseria

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~C_HR
Toyota C-HR
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Wzornictwo wyprzedzajace epokę. Znajomi mówią, że auto jest "kosmiczne". W internecie mozna spotkać krytyczne opinie na temat słabej widoczności dla pasażerów jadących z tyłu (wysoko unosząca się do tyłu linia bocznych szyb). Jednakże zauważyłem, że może to przeszkadzać jedynie gdy che się spojrzec w bok pod katem 90 stopni. Patrząc pod kątem 45 stopni w stosunku do kierunku jazdy widoczność dla dorosłych osób jest OK. Natomiast dzieci...
~Rafał
Toyota C-HR
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Ptaki zarzucając orzechy na dach (taka ich przypadlosc) zostawiają małe wgniotki. Dodatkowo jesienią 2018 kiedy chciałem zgarnąć liście z dachu i padłem się delikatnie mocniej o drzwi A te z zaskakującą łatwością się odksztalcily. W porównaniu do innych aut wypada gorzej pod tych względem.
~andrzej
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Użytkowanie względnie młodego auta przez miesiąc - nie mam nic do powiedzenia poza tym ze grama rdzy poza dużą ilością odprysków lakieru.Aż to zastanawiające,ale to pewnie lakiery na bazie wody...
~RafalWawa
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Łądnie toto wygląda ale nieco przekombinowane kształty, myjąc karcherem trzeba uważać w okolicy klamek tylnych bo...można zawrócić strumień i umyć sobie twarz ;). Ciężki do umycia szczotką
~Tomasz
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Wygląd to rzecz gustu,auto zwraca na siebie uwagę.Jakość lakieru dobra lecz nie wzorowa ale to norma w nowych autach.Na podwoziu brak nalotu korozji
~mariusz
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Auto może się podobać. W środku jest jednak ciemno. Mam czarną wersję z przyciemnionymi szybami. Z tyłu są bardzo małe okna. Z zewnątrz auto jest groźne.
~Luk z WRO
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
nasza opcja to wersja to Selection Platinium, ta Hybryda wygląda nieziemsko! kolor jest obłedny i do tego czarny dach i koła 18" - mega wygląd
~Tomasz
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Piękna . I tyle . Przestrzeń z przodu akceptowalna . Z tyłu klaustrofobicznie i bardzo pionowe oparcie . Bagażnik akceptowalny . To auto dla dwóch osób .
~Doktor7
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Rzecz gustu, albo się podoba, albo nie. Brudzi się głównie tył auta. Świetny gadżet w postaci logo C-HR TOYOTA wyświetlany z pod lusterka.
Dziennik kosztów dla Toyota C-HR I Crossover
6,8
~Patrycja Klimaszewska
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Dziwny kształt. Kosmiczny, NIeestetyczny. NIe ma wyglądu "powaznego". Samochód albo dla starszych kobiet albo nastolatek. Niemęski
Toyota C-HR I Crossover