Lista ocen Toyota C-HR I Crossover (46) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MacO
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Wykonanie jest idealne, nic nie skrzypi, nie stuka nie puka, jak w Toyocie, materialy sa mile w dodatku i czuc jakosc, silnik najmocniejszy z podobnych w klasie i swietnie sie go prowadzi- czasami wole go bardziej na krotsze trasy niz swojego Discovery Sport. Ogolnie, polecam, mysle, ze nikt kto go kupi nie bede sie czul oszukany jakoscia, nie bedzie tez uwazal ze auto jest za drogie- prawda, wersja Hybrid jest drozsza o ok 40tys, ale mysle...
~Rafał
Toyota C-HR
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Skasowanie materiałów bardzo fajne. Bardzo fajny miękki materiał na desce rozdzielczej. Na podlokietnikach pomieszczenia, nie do końca skasowana skóra. Denerwujące cienki, ale nie skrzypiacy plastik wykonany na podobizne pjano-black. Kiepsko bardzo umieszczony przycisk schowka, do którego wciąż się nie mogę przyzwyczaić i chyba nigdy mi się to nie uda.
~mikomed
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
trochę drogo w stosunku do konkurencji ale płaci się za design i frajdę z zakupu autka ,które przyciąga wzrok wszystkich znajomych i nie tylko, nie sposób przejść obok obojętnie . Jednym słowem ma to coś :-) a silnik z turbinką ma pazur
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Awaryjne , niedopracowane auto. Moja wersja za 87.000 zł z wyprzedaży rocznika . Materiały ok tylko z przodu . Plastiki na tylnych drzwiach jak w pierwszej pandzie . Kpina
~Doktor7
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Materiały bardzo dobrej jakości, cena odpowiada jakości wykonania. Jedynie biczki drzwi mogły by mieć przyjemniejsze w dotyku materiały choć trzeba przyznać że wyglądają b.dobrze
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Autko dobrze wykonane,lecz w tańszych wersjach nie robi dobrego wrażenia.Mam Prestige+Executive i jest naprawdę bardzo dobrze,plus za świetne siedzenia
~mariusz
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Auto dość drogie w zakupie. W tej cenie alternatywy nie będą lepsze. Zawsze będzie kompromis. Na plus jest to że dostajemy bardzo dobrze wyposażony samochód.
~Marcin
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Bez zastrzeżeń - zdecydowałem się na wersję Prestige. Podobnie wyposażona, hybrydowa Kia Niro, nie dość że straszy designem, to i ceną.
~RafalWawa
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Auto do miasta. Jeśłi ktoś to kupi do jeżdzenia w trasie, będzie zawiedziony (ale to dotyczy wszelkich hybryd ). Za to w mieście naprawde trudno się przyczepić
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Uważam , że jest warta swej ceny w porównaniu z konkurencją . Ciężko kupić tak atrakcyjne auto z dobrym wyposażeniem wyraźnie taniej od C-HR ( wersja Premium )
Toyota C-HR I Crossover