Lista ocen Toyota Camry III Sedan (123)

~Maciek
Sedan 2.2 136KM 100kW
w sumie bardzo dobrze - wiedziałem że przesiadając się z trabanta że czeba będzie płacić
~Marcin kfl
Sedan 3.0 188KM 138kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z tego samochodu i na nic innego bym go nie zamienił no chyba że na nowszy model Camry . Jeśli szukacie bezawaryjnego , komfortowego , w miare szybkiego i bezpiecznego samochodu to szczerze polecam TOYOTE CAMRY , to nie jest tylko moja opinia tak dobta o tym samochodzie , prosze przeczytać opinie innych , fachowców , mechaników i sami zobaczycie , że wiem oczym mówię . Ponadto ten model Toyoty w USA był...
4,1
~sle_dz@poczta.onet.pl
Sedan 3.0 188KM 138kW
Samochodzik na lata pod warunkiem ze sie dba. Niezawodny i bezpieczny. Jak na swoj wiek ma bardzo dobre wyposazenie.
~mike_s@poczta.onet.pl
Sedan 3.0 188KM 138kW
3.0 litrowa jednostka Toyoty w nadwoziu Camry III generacji i do tego manualna skrzynia biegów to jest naprawdę coś niesamowitego :)))) To auto nigdy nie było sprzedawane w Polsce w oficjalnej sieci dealerskiej Toyoty, a mimo to jest dosyć popularne na naszych drogach :) polecam strone www.tt-cc.com tam zobaczycie co można zrobić z waszą Camry III gen.
~Marek-WAW
Sedan 2.2 136KM 100kW
Nie wiem co musiałoby się stać żebym sprzedał Clamerkę. Jak będzie rdzewieć to pomaluję i w drogę. Za takie pieniądze nic w tej klasie nie dostanę. Może kiedyś zamienię na złotą Solarę z kremową tapicerką.
3,8
~moosacho@btinternet.com
Sedan 3.0 188KM 138kW
moja camry ma 11 lat i jest to autko o ktorym zawsze marzylem, smigam nim i jestem zadowolny. Zastanawiam sie od czasu do czasu na co moge zmienic.... camry jest oki ale w nowym ksztalcie jest okropna, niezawodnosc nie wystarczy... nigdy nie miala rewelacyjnego zewnetrznego wygladu, ale teraz jest realy ugly... niestety w dodatku plastik- fantastik;( wiec poki co korzystam z mojej toski poki powaznie nie padnie
~Janek. ilajedrzej@poczta.onet.pl
Sedan 3.0 188KM 138kW
Za stosunkowo niewielki pieniądze/ rocznik 92, 93 / z gazem, auto wygodne, ekonomiczne w eksploatacj, niźle ciągnie w każdym zakresie obrotów. Nie ma co się przejmować moimi przygodami z przepływomierzem i obrotami / patrz wyżej /. Po części to była moja wina, bo początkowo przestawienie na zasilanie na lpg miałem ustawione przy obrotach rosnących i przy szybkim dodaniu gazu nastąpił strzał / przepływomierz poszedł się walić / Teraz zmiana...
~Gonzo
Sedan 2.2 136KM 100kW
Auto ma 16 lat, prowadzi się jakby miało może 2 lata, silnik pracuje idealnie, zawieszenie również, doskonałe spalanie gazu,zero korozji zarówno nadwozie jak i podwozie, żadnych usterek, wsiadam - odpalam - jadę. I tak w kółko. jedyne co nie działa to tempomat
~mariuszxxx@interia.pl
Sedan 3.0 188KM 138kW
Samochód mimo 10 letniego stażu na polskich drogach sprawuje sie doskonale, jest bardzo dobrze wyciszony, bardzo komfortowy. Silnik o pojemnosci 3 litrow po założeniu instalacji gazowej dobrej klasy chodzi tak samo jak na benzynie czyli po prostu doskonale około 190 KM pozwala na dynamiczną jazdę bez stresu. Z racji swej wielkości i mocy samochód zacheca do dynamicznej jazdy. Polecam - samochód niedozajeżdżenia. Jedyne co boli to koszty OC...
Dziennik kosztów dla Toyota Camry III Sedan
16,3
~Tomek
Sedan 3.0 188KM 138kW
Jestem zadowolony ,szukalem cichego samochodu w duzej benzynie a camry to chyba jeden z najbardziej niezawodnych i wdziecznych v6 na rynku:)
Toyota Camry III Sedan