Lista ocen Toyota Camry III Sedan (70) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciek
Sedan 2.2 136KM 100kW
jazda na gazie miasto bez korków 12-15 w zależności od obrotów - 12 przy jeździe do 2300 obrotów 15 powyżej 4000 zdarzyło mi się to raz w ciągu dwóch lat eksploatacji trasa (prędkość dostojna (czyli 90-120) trasa jedna osoba tempomat (obowiązkowo) 7-8 trasa dwie i wiecej osób tempomat 10 na benzynie nie robie dłuższych odcinków więc nie wiem przeglądy - oleje etc to ceny takie jak się kupi, wymiany tanie rozrząd jeden z tańszych...
~r.pierzynka@osti.pl
Sedan 2.2 136KM 100kW
W "mieście" - Wrocław (ci co znają to miasto wiedzą dlaczego cudzysłów - ciągłe korki i objazdy) nawet do 13l/100, ale średnia roczna w granicach 10l/100km. Jak kogoś stać na dobrego konia to i musi go stać i na owies a nie podłe siano. Przeglądy u zaufanego i sprawdzonego mechanika zdecydowanie tańsze niż w tzw. "autoryzowanych stacjach obsługi" gdzie nie wiadomo za co się płaci nawet 4* drożej.
~mariuszxxx@interia.pl
Sedan 3.0 188KM 138kW
Spalanie na benzynie w mieście około 11-12 litrów w trasie około 9-10 l. Na gazie w zależności od dynamiki jazdy 14-17 l w mieście, 11-14 l w trasie- przy czym jazda z prędkością 200 km/h nie jest problemem :-) max osiągnięty przezemnie to 220 km/h na gazie z 4 osobami w środku - to chyba niezły wynik.Samochód w zasadzie bezawaryjny, same przeglądy też do kosztownych nie należą.
~Marcin kfl
Sedan 3.0 188KM 138kW
Wszystko zależy od stylu jazdy danego kierowcy ale relatywnie rzecz biorąc nie spala tak dużo paliwa w stosunku do swojej masy i mocy , ma w końcu 190 koni i waży prawię 1,5 tony , takze o tym też należy pamiętać , inne auta o podobnych parametrach spalają o wiele więcej , takze jestem zadowolony również pod tym względem jak to mówią coś za coś .
~OPTI
Sedan 3.0 188KM 138kW
miasto 16l gazu trasa 11l gazu - > 90km/h średnio 13l gazu przeglądy w zasadzie ogrniczają się do wymiany oleju i czasem jakiś drobnych rzeczy. części kosztyują tyle co do każdego innego samochodu. Wcześniej miałem fiata punto z 2001 roku. auto warte może z 15 tyś zł a za naprawy przez rok zapłaciłem ko 7500 zł.
~milkiwaj
Sedan 2.2 136KM 100kW
w mieście chyba moja noga dusi ten ekonomiczny silnik, bo pali mi czasem nawet do 16 litrów gazu, benzyny się boję próbować... za to w trasie śmiga poniżej 11 litrów, ale nie jedzie się po 90km/h tylko sporo więcej także cykl mieszany około 13litrów jest do przyjęcia
~t
Sedan 3.0 188KM 138kW
zużycie nadal wg danych fabrycznych benzyna, ale gazu spala 20 % więcej. Co do ceny przeglądów w ASO drogo poza - taniej. Jest to duży samochód ma duże solidne części muszą kosztować. Naprawdę się nie psuje, silnik nie bierze oleju, tu są oszczędności. Podaję zużycie LPG.
~Gonzo
Sedan 2.2 136KM 100kW
auto bardzo mile mnie zaskoczyło - w trasie jadąc do 110 km\\h spaliło poniżej 10l gazu(!!!). To jest silnik 2.2l!, w zimę w cyklu mieszanym z ręką na sercu 15\\100, ostro i dynamicznie ok 17, średnio na trasie 12l - jeżdżę 120-150\\h
~moosacho@btinternet.com
Sedan 3.0 188KM 138kW
pali niezle, powyzej 10 litrow na baku robie okolo 300 mil, ale to nie lupo, przyjemnosc swoje kosztuje i nie zaluje wyboru. Nie jezdze ekonomicznie bo to nie moj styl, slyszalem ze moze palic okolo 8/100 ale co to za pleasure..?
~mike_s@poczta.onet.pl
Sedan 3.0 188KM 138kW
Moja Camry zostala przerobiona na gaz ponad 180 tyś temu. Generalnie mieści się w granicach 15 l gazu/100km. Oryginalne części dość drogie. Część opłaca się zamawiać przez internet z USA,a reszta sie nie psuje.
Toyota Camry III Sedan