Lista ocen Toyota Camry VI (13) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~P.
Sedan 2.4 i 16V VVT-i 167KM 123kW
Tutaj Japończycy muszą popracować. W korkach słyszę samochody stojące przede mną i za mną :-). A tak poważnie, moja Camry to hybryda. Silnik spalinowy słychać dopiero powyżej 130 - 140 km/h. W mieście, w korkach kiedy włącza się hybryda słyszysz wszystkie inne samochody oprócz twojego. Cóż lepszego może cię spotkać?
~marm771016
Sedan 2.4 Hybrid 187KM 138kW
W środku słychać silnik od 4500 obr/min.ludzie, którzy wsiadają pierwszy raz dziwią się „a to już jedzie „z zewnątrz chyba też, bo nieraz widzę zaskoczone twarze pieszych i rowerzystów.
~matys355@interia.pl
Sedan 2.4 i 16V VVT-i 167KM 123kW
No tutaj duże brawa...tylko koło 5-6 tys. obrotów można powiedzieć, że jest głośniej. Silnik pracuje typowo jak japoński 4-cylindrowiec. Ja akurat lubie ten dźwięk. :)
~Michal
Sedan 2.4 i 16V VVT-i 167KM 123kW
Zdarza mi się zapomnieć wyłączyć auto, na parkingu na autostradzie pan, który przyglądał się z bliska zwrócił mi uwagę czemu samochód zostawiam włączony? Podczas podróży, cisza.
~Michał
Sedan 2.4 i 16V VVT-i 167KM 123kW
Tutaj byłoby doskonale gdyby nie jedno ale: klakson! To porażka takie ważenie jakby był wśodku!
~Kaz
Sedan 3.5 i V6 VVT-i 275KM 202kW
W czasie jazdy słychać tylko szum powietrza i ta cicha melodia silnika.
~Bogusław
Sedan 3.5 i V6 VVT-i 275KM 202kW
W czasie jazdy - słuchaj czy silnik pracuje, bo go nie słychać.
~RobertM
Sedan 3.5 i V6 VVT-i 275KM 202kW
Dobrze wyciszone auto, słychać pomruk silnika co jest miłe dla ucha ;-)
~kwiatek
Sedan 2.4 i 16V VVT-i 167KM 123kW
mogę stwierdzić że dopracowane super cisza co bardzo lubie i delikatnie radio gra
~Grzegorz z Katowic
Sedan 2.4 i 16V VVT-i 167KM 123kW
Tradycyjnie Toyoty sa bardzo dobrze wyciszone.