Lista ocen Toyota Carina IV Sedan (38) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 85 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
Oj mieszane uczucia, niby pierdólki ale to chyba związane z wiekiem, a to dioda w alternatorze, a to szczotki w rozruszniku, podświetlenie ogrewania (żarówek nie dostałem do dziś), linka gazu na wykończeniu. Może troche przesadzam bo to co wymienilem miało miejsce na przestrzeni 2 ostatnich lat a samochodem jezdze od 8.
~solonyone
Sedan 1.6 98KM 72kW
W to w co ingerowali polacy się psuje. Zepsuł się alarm, ten uszkodził przekaźniki i nie działały światła. Plastiky pomimo wieku jak nowe, tapicetrka jak nowa. Wszystko działa od lat nawet żarówki są oryginalne. Zepsuła się tylko dmuchawa - ma tylko dwa biegi.
~tomektomek
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
pod tym wzgledem moze mu dorownac jedynie beczka auto ma 21 lat a ja nie boje sie wsiazc i pojechac w dlugo trase nie jeden 5 latek wymieka ze swoja lista usterek niz moja carina przez rok uzytkowania i ponad 23 tys km spalila mi sie jedynie zarowka :D
~mlawi
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
Nie ma drugiego tak niezawodnego. Nigdy nie miałem żadnej obawy przed długą drogą czy dojadę na miejsce. W porównaniu z nowymi samochodami........hmmm, nigdy nie kupię nowego. Pracuję w salonie i widze ile nowych wraca na serwis-totalne dno.
~mackownik@go2.pl
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
zawsze coś tam w 12 letnim aucie postuka i poskrzypi ale naprawdę niewiele, jak w nowych fiatach ;) jedyny problem to przeciekający szyberdach ( trzeba go wymienić albo uszczelnić silikonem ) i czasem szwankujący centralny zamek
~Arturo
Sedan 1.6 98KM 72kW
jak do tej pory wymieniłem tylko wtryskiwacz rozruchowy, przerywacz kieronków , końcówki drążka i materiały eksploatacyjne typu filty itp. jak na 17 lat to rewelka
~Volfodzio
Sedan 1.6 105KM 77kW
Po 22 latach niektóre elementy mają prawo szwankować, nie w toyocie. Tutaj nawet pierdoła zawodzi tylko i wyłącznie przez niedbalstwo właściciela.
~d.k.
Sedan 2.0 GLI 121KM 89kW
W osiemnastoletnim aucie wszystko działa (el.szyby, lusterka). Pojawia się trochę korozji, ale Toyota nie jest ocynkowana. Za to podwozie jest bardzo zdrowe.
~holliday
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
gdy sie pilnuje oleju ,filtrow ,ukladu hamulcowego i paskow oraz kosmetyki blacharskiej to zadne inne auto nie jest w stanie mu dorownac w zywotnosci
Dziennik kosztów dla Toyota Carina IV Sedan
8,4
~jacaw@kki.net.pl
Sedan 1.6 105KM 77kW
Zdaraja sie (bardzo rzadko) usterki w mechanizmie opuszczania szyb tylnych (brak styku) oraz tylni spryskiwacz ktory czesto lubi sie odlaczyc
Toyota Carina IV Sedan