Lista ocen Toyota Carina IV Sedan (123)

~Zedd
Sedan 1.6 105KM 77kW
Nie znam auta bardziej niezawodnego niż toyota carina II.
~d.k.
Sedan 2.0 GLI 121KM 89kW
Ocena subiektywna: piątka jest za "krótka". Pewnie tak jest lepiej dla silnika, ale irytuje mnie, gdy przy 3tys.obr. na 5 biegu jedzie 100km/h. Powyżej tych obrotów, mam wrażenie, że "piłuję" samochód, a on "stoi". (Skrzynia biegów)
~Patrzalkin
Sedan 2.0 GLI 121KM 89kW
Samochód naprawdę jest genialny i nie zamieniłbym go na nic innego.
~Daniel
Sedan 1.6 105KM 77kW
Silnik do 4000RPM ospały ale ekonomiczny. Za to powyżej tych obrotów efekt "TURBO" -zmienia się skład mieszanki i odgłos; autko pokazuje, co potrafi. Zwłaszcza w okolicy 5000RPM. Zapłon odcina przy równych 6500RPM. Szła równo z GOLFem IV TDI. (Silnik)
~gaciu@tlen.pl
Sedan 2.0 GLI 121KM 89kW
Jak na ten rocznik auta to rewelacja, polecam każdemu kto chce mieć pewny samochód przy którym nie będzie wiecznie grzebał. Trzeba się jednak liczyć ze sporymi kosztami części. Moim głównym problemem jest korozja choć auto jest bezwypadkowe ale można to opanować. Stosunkowo małe pieniądze za solidne auto i ta przestrzeń. Polecam!
~marcin.kawalek@centertel.pl
Sedan 1.6 105KM 77kW
szkoda ze juz nie produkują tego modelu ponadczasowa linia 10 latka sprawia ze nie wygląda na swoj wiek
3,8
~Koczur
Sedan 2.0 GLI 121KM 89kW
dobre auto za rozsądną cenę.Auto bez poważnych kolizji ale poobijane i poprzedni właściciel oszczędził i to bardzo na lakieniku i blacharzu. Ten fakt stanowi jedyny mankament tego autka. Wygodne rodzinne auto z dużym bagażnikiem do którego jast b.łatwy dostęp i co najważniejsze niezawodne jak Mercedes W123.Nigdy nie jest zawalidrogą!!!
~jacaw@kki.net.pl
Sedan 1.6 105KM 77kW
Duzy niezawodny samochod, oszczedny a zarazem o bardzo przyzwoitych osiagach
~Mirmił
Sedan 1.6 105KM 77kW
nie wszystko w tym samochodzie jest doskonałe ale wpisałem taką ocenę bo mój szef jeździ mercedesem za prawie pół miliona a na naprawy przez rok wydał tyle co ja na zakup mojej Cariny, 2 najważniejsze cechy tego samochodu: naprawdę niezawodny, bardzo wygodny zarówno dla pasażera jak i kierowcy

Usterki Toyota Carina IV

Toyota Carina IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~machala@onet.pl
Sedan 1.6 98KM 72kW
Wiem, że lepszego samochodu już nie kupię. Najlepszym tego dowodem jest, że szukam zadbanej Cariny II...
Toyota Carina IV Sedan