Lista ocen Toyota Carina IV Sedan (123)

~YAmvir78
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
Jak na wiek silniczek się sprawuję doskonale, nie można wiele oczekiwać ale da się sprawnie poruszać. I nie jeden gość w nowej furze musi się napocić żeby mnie wyprzedzić:) (Silnik)
~holliday
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
zaden silnik diesla szczegolnie na wolnych obrotach nie pracoje tak pieknie jak w carinie 2 (Silnik)
~romek_l@wp.pl
Sedan 1.6 98KM 72kW
Kupiłem swoją Carinę 4 lat temu z przebiegiem 123 000 km. Przejechałem 100 000 km bez żadnych niespodzianek i mam wrażenie, że bez problemu zrobi następną stówkę.
~drapakus@op.pl
Sedan 2.0 GLI 121KM 89kW
jak za tą kase w porzadku a wyszła mnie po remoncie 10tyś a oprócz skóry ma wszystko
~jacek właściel 3 toyoty
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
Bardzo fajne auto, jest tylko trochę za "niskie" z przodu i za głóśne ale może ciągle nie mogę zapomnieć wrażeń z Corolli 1.8 D 88r
~hornet1@wp.pl
Sedan 1.6 105KM 77kW
jestem drugim właścicielem tej Carinki i mimo że stać mnie na kupno młodszego modelu moje auto jest super więc nie zmienię go w najbliższym czasie.Oszczędne , niezawodne , wygodne. Tylko trzeba przeglądy robić w serwisowym terminie.
~stopawas@tlen.pl
Sedan 2.0 GLI 121KM 89kW
tylko te nasze drogi robią nie najlepiej zawieszeniu. (Bezawaryjność (drobiazgi))
~kszmigielski@optimus.pl
Sedan 1.6 105KM 77kW
idealne auto dla rodziny która dopiero się dorabia. Można nim pojechać do sklepu jak i przejechać europę
~andrwe_1978
Sedan 1.6 105KM 77kW
trochę kosztowne części zamienne oraz mała ilość zamienników, ale za to bardzo mała awaryjność
~Radek
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
Pilnując terminów wymiany płynów i materiałów eksploatacyjnych (filtry. oleje itp) nic nie powinno nas zaskoczyć w trasie
Toyota Carina IV Sedan