Lista ocen Toyota Carina V Kombi (43) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 54 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kielt
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
super, układ wewnętrzny działa, może za głośno chodzi dmuchawa za głośno działa ale to pikuś, pan pikuś, klima jest super oczyszcza szyby szybko, uszkodziłem przewód jest huj..o umieszczony za niosko zdecydowanie za nisko, ostrzeegam nie najeżdzać na zaspy przodem.
~Bartek
Kombi 1.8 i 16V 107KM 79kW
Tak jakby zimą trochę musiałem poczekać(myślę ze na kombi ok. ale też coś mogło być z termostatem…) ale jak już złapie temp. to grzeje. Klima ziębiła poprawnie . Miałem podgrzewaną przednią szybę. Nie było problemów z parowaniem wnętrza!
~Jarek Toifl
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Jest cieplo w zimie,aczkolwiek przy duych mrozach,przy szybszej jezdzie temp silnika spada i nie grzeje tak idealnie na krotkich odcinkach,ale wystarczy stanac w korku lub na skrzyzowaniu i juz jest OK.No i chcialbym klimatronik zamiast automatycznej klimy.
~Warszawa-Poznań - 2godziny
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Wporządku. Dziwne jest to,że w zime ,gdy ustawi sie nawiew cieplego powietrza na szybe i nogi, to z wlotów na desce rzdzielczej leci zimne powietrze.Jak ustawimy nawiew "na siebie" to sprawy oczywiście nie ma
~Calidris
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Jest słabo, gdyby nie klima szyby w deszczowe dni parowałyby w mgnieniu oka. Tylko dzięki klimie, która po serwisie działa super (3,5\'C na wyjściu z nawiewów) jest ok.
~bartek, bart@rojcanet.pl
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
w zimie nie sprawdzalem....lato bez klimy i szyber dachu ciezko, odparowywanie szyb super ogrzewanie szyby przedniej i tylnej rzadko spotykane ja mam szczescie posiadac to udogodnienie
~Michał, majkel22@wp.pl kom. 606962231
Kombi 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Nie mam zastrzeżeń! Uporanie sie z zaparowanymi szybami to kwestia kilkunastu sekund. Ogrzewanie działa dość szybko! poza tym jest wiele kombinacji ustawienia nawiewu. 100% pozytyw!
~PA!well
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
trudno jest przedmuchac przednia szybe, jak osiadzie na niej para; dmuchawa na wyzszych biegach dosc glosna, w zimie grzeje w porzadku nawet nogi w drugiej klasie:)
~wiesiope@ o2.pl
Kombi 1.6 i 16V 99KM 73kW
Słabo odparowuje( nie wiem jak w wersji z klimą). W zimie trzeba wybierać: czy przejrzysta szyba, czy ciapło w kabinie ( przynajmniej przez 30km)
Dziennik kosztów dla Toyota Carina V Kombi
10,3
~Joker
Kombi 2.0 TD 83KM 61kW
W tym wypadku na pewno lepiej grzeje niż np. ford nawet Fusion, ale trzeba czekać. Filtry należy przed każdą zimą wymienić jak się chce coś widzieć :)
Toyota Carina V Kombi