Lista ocen Toyota Carina V Kombi (42) - Widoczność

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
Kombi 1.8 i 16V 107KM 79kW
Poprawna biorąc pod uwagę opinie mojej kobiety która nie czuła auta chyba Dla mnie wszystko super w każdym kierunku Plus za lusterka boczne – w których widać co się dzieje za autem
~elmateuchci@gmail.com
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
do przodu i na boki ok, za to do tyłu kiepsko, lusterka mocno "oszukują", a z samą widocznością przez tylną szybę też nie jest najlepiej (mam wersje kombi).
~el.jot
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
w sedanie jest z tym problem ale kombiak widac gdzie sie kończy. Mając ten samochód nauczyłem sie cofac na lusterkach :) jast naprawde mocno dłuuuugi
~bartek, bart@rojcanet.pl
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
do przodu super cienkie slupki nie ograniczaja widocznosci boki i skosy ok gorzej z tylem kwestia wyczucia przydal by sie czujnik parkowania
~Grzegorz
Kombi 2.0 TD 83KM 61kW
Jest to wersja kombi więc zawsze jest troszkę gorzej niż w mniejszych autach ale nie ma na co narzekać :) bardzo dobra widoczność
~Warszawa-Poznań - 2godziny
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Bez zastrzeżeń (kombi). Cofanie z przyczepą nie sprawai zadnych problemów,tak samo jak manewrowanie w zatłoczonym miescie.
~Joker
Kombi 2.0 TD 83KM 61kW
Troszkę można się zdziwić przy cofaniu -daje wrażenie długości. Trzeba się przyzwyczaić.
~Bartosz Zelek
Kombi 1.6 i 16V 99KM 73kW
bardzo dobra, ale dotyczy to tylko kombi!! w hatchbacku słabsza i to znacznie, w sedanie nie wiem :(
~djmarecki
Kombi 1.6 i 16V 99KM 73kW
Kombiak uważam że jest dobrze przeszklony i moim zdaniem lepszy do manewrowania niż sedan i liftback

Usterki Toyota Carina V

Toyota Carina V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Michał, majkel22@wp.pl kom. 606962231
Kombi 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Nie mam zastrzeżeń! U mnie jest spojler na tylnej klapie co troche przeszkadza ale poza tym o.k.
Toyota Carina V Kombi