Lista ocen Toyota Carina V Sedan (79) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 69 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~huligano
Sedan 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
silnika prawie nie słychać . jednak ten wiatr przy ok 120km/h słychac dosyć głośny szum powietrza a przy 150 to lepiej radio podgłośnić
~cieply1978
Sedan 1.8 i 16V 107KM 79kW
Co prawda na forach pisano różnie o wyciszeniu w Carinach ale u mnie nie ma z tym problemu.Nawet przy otwartym oknie odgłos silnika jest całkiem przyzwoity.
~CARINA GTI
Sedan 2.0 i 16V GTi 175KM 129kW
wyciszenie od strony silnika raczej nadaja sie troche do poprawki co ja osobiscie zrobilem i teraz jest super ale tek seryjnie jest troche glosnawo
~damian22krak@op.pl
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Jak wspominałem wcześniej głośna praca silnika szczególnie przy wysokich obrotach może być uciążliwa - tu myślę że można było lepiej wyciszyć wnętrze pojazdu
~Arkadiusz
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
kiepskie , kiepskie , kiepskie , jedyne co mnie razi w tym autku to wyciszenie , chyba celowo tak zrobili zeby było słychac \"mruk rasowego silnika ;)\"
~Jarek
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Carina jet poprostu głośna chodzi na trasie jest cicho do 100 km/h a w miieście przy starcie ze świateł jest napradę głoścniej niż w oplu tragedia
~Patrol
Sedan 2.0 i 16V 126KM 93kW
Jest moze nienajlepiej szczególnie powyżej 140km/h ale gdzie w polsce jezdzic z taka predkoscia jeszcze policja z za krzaka wyskoczy !!!
~ToFi
Sedan 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Nadwozie niestety nie jest na poduszkach gumowych i na dziurach słychać trochę hałasu, silnik powyżej 3500 obrotów również staje się dość głośny.
~visin
Sedan 1.8 i 16V 107KM 79kW
pierwsze i mam nadzieję ostatnie auto, które profesjonalnie i w pełni informowało mnie po jakiej właśnie nawierzchni jadę-)
Dziennik kosztów dla Toyota Carina V Sedan
8,1
9,8
~tangopl
Sedan 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
przy wyzszych predkosciach zarowno silnik jak i szum powietrza sa dosc mocno slyszalne, ale da sie normalnie rozmawiac
Toyota Carina V Sedan