Lista ocen Toyota Celica V Coupe (42) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 56 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~3eci@vp.pl
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
To Toyota, nic dodac nic ujac, czesci nie sa tak drogie jak sie wydaje (zamienniki, ale dobrych firm), wymiany oleju itd. nie kalecza kieszeni, po za tym wysoka niezawodnosc. Slabe punkty to zawieszenie tyl (polskie drogi). Po za tym wymiany eksploatacyjne, klocki, szceki, swiece itp.
~~Tomek(Tresorator)
Coupe 2.0 i 16V 156KM 115kW
Tak jak mówiłem - ok jeżeli nie kupi się szrota!!! Jak się kupi wyklepany przystanek autobusowy to żal mi tego kogoś (biada z elektryką. Zresztą jeżdzą takie modele że z celiką mają tylko znaczek wspólny. Kupować tylko sprawdzone modele ( wydac kilka stów na testy ale to oszczędzi tysiące potem!!!)
~hektor
Coupe 2.0 i 16V 156KM 115kW
bez problemów, przez prawie dwa lata jazdy - bezawaryjne !!!, wymieniałem tylko tylni układ wydechowy, ale to normalne bo miałem go chyba od nowości i się rozpadł, cena tłumika jak pewnie też innych części trochę większa, ale da się jeszcze przeżyć, mało zamienników
~TOYOTA CELICA 2.0GTI POLECAM WARTO
Coupe 2.0 i 16V 156KM 115kW
nigdy nie stanełem celą na żadnej trasie ... z celiką ?? hmmm nie wiem wymieniałem to co sam zepsułem!! żadko co się zdaża jedynie rzeczy ekspluatacyjne filtr pasek itp aha klocki !!! klocki często mi się kończa !! od świateł do świateł zawsze vmax
~Adriano
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Samochód bezawaryjny!!! Wsiadasz i jezdzisz nigdy nie zgasnie, nie zawiódł mnie ani razu na trasie, przy mrozach popostu super. Wymieniłem tylko amortyzatory przednie i tylnie (przednie oryginalne 20 letnie - to świadczy o trwałosci tego samochodu)
~PrzemGT
Coupe 2.0 i 16V 156KM 115kW
Lipa. Pierdułki to lecą jak głupie. A tu przełączniczek, a tu światełko a tu tamto... Masakra. Autem trzeba sie delektować a nie wkurzać jak coś niedzieła. Troche podeszły wiek ale kogo to interesuje??
~karolgawron@o2.pl
Coupe 2.0 i 16V 156KM 115kW
Wiadomo że to tylko maszyna i prędzej czy później coś się zepsuje. Osobiście nie miałem jeszcze okazji (po 2 latach) wymieniać nic w samochodzie (poza olejem i żarówkami;).
~andrzej6190
Coupe 2.0 i 16V 156KM 115kW
Jak dotąd z drobnych usterek to tylko szyber dach w którym urwały się linki i silniczek mechanizmu opuszczania szyb króry odmówił posłuszeństwa.
~domingw@interia.pl
Coupe 2.0 i 16V 140KM 103kW
nie wiem ale moje autko co chwile sie psulo byly to drobiazgi ale wiadomo to toyota wiec te drobiazgi znacznie uszczuplaly moja kieszen
~Bartek0827
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Po przejechaniu 10 tys. kilometrów jedynym drobiazgiem, który wymieniłem była żarówka. Nic więcej je przysporzyło mi problemów.
Toyota Celica V Coupe