Lista ocen Toyota Corolla IX (E12) Kombi (181)

~Stefan
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
Generalnie to dobry samochód, zwłaszcza w wersji kombi z silnikiem 1.4 D4D i jeżeli przez najblizszych kilka lat będzie bezawaryjny to uznam zakup Toyoty za strzał w 10;-)
~Piotr.
Kombi 1.4 i 16V 97KM 71kW
Niektórzy mówią że w motoryzacji nie należy kierować się stereotypami, jednak jakość aut japońskich marek jest nieporównywalnie wyższa niż np. Opla, czy Francuzów. Moim następnym autem będzie Auris albo Prius.
~ToyotaFan
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
Raczej mozna rzec doskonale, pewnie jezdzac bardziej spokojnie i hamujac bardziej silnikiem... dojechalbym na tarczach do 60 tys. km, ale uwazam to za lekka wpadke tego modelu, tlumaczenie i dorabianie ideoologi ze musi sie scierac bo dobrze dziala zakrawa na kpine ;)
~mamin
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
To niezłe autko. Jest zrobione z dość dobrych materiałów, raczej dobrze zabezpieczone przed korozją i całkiem niebrzydkie choć nieduże. Moim zdaniem prowadzenie tego samochodu to bajka, bo kierownica i biegi pracują doskonale. Wibracje silnika nie przenoszą się do środka i co tu dużo mówić, jeździ się nim naprawdę dobrze. Z drugiej strony do jazdy przy większych prędkościach jest trochę zbyt głośne i zbyt mało stabilne.
~edek
Kombi 2.0 D-4D 90KM 66kW
samochód ma swoje lata ale nie ma się do czego przyczepić - uważam karolinę za najlepszy samochód używany jaki do tej pory miałem
~fan japans cars
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
Nierzucajace sie w oczy kombi, ekonomiczny, niezawodny, troszke przymaly ale nie ma nastpecy dla niego w mym domu, jak czytam opinie o innych markach to wlos na glowie sie jezy i zostaje calowac Corollke po kierownicy i dbac o nia jeszcze bardziej aby na jeszcze dlozej starczyla ;). Ogolnie nieiwdac po niej sladow zuzycia, ba po wysprzataniu jeszcze unosi sie aromat nowosci (chemii nieuzywam do czysczenia)
~matthew
Kombi 2.0 D-4D 90KM 66kW
Przecierałem oczy ze zdziwienia gdy ktoś poprzednio napisał o strasznie głośnym silniku D-4D 2.0. Ta maszynka jest idealna na długie trasy. Trzymanie się prędkości podróżnej (100-140km/h) powoduje, że odgłosy silnika wogóle do uszu nie dochodzą (potwierdzają to wszyscy moi podróżni;). Słychać go tylko na jałowym i przy okolo 40/60km na trójce. Potem jest super. 90 KM na papierze nie oddaje tego co potrafi ten silnik. Genialnie przyspiesza.... (Silnik)
~andrzej_60
Kombi 1.4 D-4D 90KM 66kW
Jest chyba lepiej niż się spodziewałem zamawiając w salonie ten samochód i mimo, że istnieje obiegowa opinia o odejściu nowych corolli od legendarnej niezawodności, mam nadzieję że w moim przypadku się nie sprawdzi.
4,1
~Bb
Kombi 1.4 i 16V 97KM 71kW
Byłam drugim właścicielem taqkiej Toyotki. Nigdy mnie nie zawiodła, zawsze odpalała, do warsztatu zjawiałam się raz w roku na wymianę oleju i filtrów. Po tym samochodzie, a miałam ich kilka i zawsze używki będę for ever fanem Toyoty. Podsumowując - wlewasz benzynę i jeździsz :)
Dziennik kosztów dla Toyota Corolla IX (E12) Kombi
9,8
~Grizzli
Kombi 1.4 i 16V 97KM 71kW
Fajny samochód tylko żałuję, że nie kupiłem z większym silnikiem. Potwierdza się zasada, że im dłużej jeździ się Toyotą tym bardziej się podoba. Na początku wcale nie byłem zachwycony - szczególnie, że ceny Toyot do okazyjnych nie należały (2003 r.)
Toyota Corolla IX (E12) Kombi