Lista ocen Toyota Corolla IX (E12) Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW 2001-2009 (29) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mario
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Z przodu, jak na klasę samochodu nie jest źle. Z tyłu, za kierowcą (191 cm) może usiąść już tylko niezbyt wysoka osoba. Na tylnej kanapie dla dwóch osób komfort, dla trzech już niezbyt - tylko na krótkie trasy. Szerokość z przodu bez zastrzeżeń. Fotele dobrze wyprofilowane - nie męczą, jednak nie mają zbyt dobrego podparcia podczas jazdy w zakrętach. Ale nie jest to też samochód o sportowych aspiracjach.
~Konrad
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Auto jest kompaktowe i szczerze to nie wyobrażałem sobie, że dam radę tym jeździć. Mam 193cm wzrostu i 100+ kg wagi i na trasy do 300-400km bez najmniejszych problemów. Jadąc 2000km do Chorwacji bolały uda, ale tutaj też brak tempomatu doskwierał. Mimo wszystko szacun, że takim małym autkiem spokojnie daję radę podróżować.
~PiotrJ
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Przestrzeń jak na samochód tej klasy jest naprawę duża. Z przodu siedzenia bardzo wygodne. Fajne autko na wyjazdy za miasto. W długiej trasie po prostu jedzie się komfortowo. Na początku trochę przeszkadzało mi dwarde siedzenia ale z czasem zrozumiałem że w długiej trasię się nie czuje zmęczenia jak np w Almerze.
~morpheus
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Średniak w klasie jeśli chodzi o miejsce. Pięć dorosłych osób zmieści się bez wielkich problemów, jednak na dłuższą trasę wygodnie będzie co najwyżej czterem. Jak na kombi - bardzo mały bagażnik. Nieduży wózek dziecięcy mieści się "na styk". Przydałby się większy bagażnik.
~tedi
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Zaskakująca jest ilość miejsca na tylnej kanapie - jest go zdecydowanie więcej niż w Lagunie pozycjonowanej segment wyżej. Oczywiście coś za coś - cierpi na tym pojemność bagażnika. Jednak dla rodziny 2+1 te proporcje są wzorowe.
~Darek
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
No tu nie ma rewelacji ale coś za coś (mam na myśli markę Toyoty-inne maja więcej miejsca ale i więcej kosztują), choć z drugiej strony ciasnoty nie ma w tym autku.
~Marek
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Jak w samochodzie kompaktowym. Porównywalnie jak w astrze II, nieco więcej niż w astrze I. Bagażnik jak na kombi mały, bez porównania mniejszy niż astrze II kombi.
~Michał
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
To chyba największy plus Toyoty - jeżdżę modelem Combi i praktycznie wszyscy, którzy do niej wsiądają, są zachwyceni przestrzenią, wolnym miejscem i liczbą schowków.
~cubikon
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Pomijając to co napisałem w kategorii Ergonomia, to poza tym jest bardzo dobrze. Pasażerowie z tyłu mają mnóstwo miejsca nawet przy wysokim kierowcy.

Toyota Corolla IX (E12) – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Summit
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Duże auto, jak na tą klasę. Jechałem w trzy osoby, jednym ciągiem do Włoch i nie czułem zmęczenia. Super auto na długie trasy. Bagażnik świetny (kombi)
Toyota Corolla IX (E12) Kombi