Lista ocen Toyota Corolla IX (E12) Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW 2001-2009 (24) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~cubikon
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
W tej cenie używanych w kombi można szukać np sprowadzanej Bory (w Polsce nie było kombi) ale tak jak i golf ma mało miejsca w środku, pewnie lepszy silnik VW, Octavie mają przeważnie bardzo duże przebiegi, Focus jest fatalny w środku, ma klekoczące zawieszenie. Pozostali Japończycy już wcześniej niestety odpuścili sobie kombi w segmencie C (ewentualnie Mazda 323F z końcówki produkcji jako substytut kombi).
~morpheus
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Samochód zdecydowanie za drogi w stosunku do tego, co oferuje. Zupełny średniak w klasie - przeciętny układ kierowniczy i zawieszenie, średnia ilość miejsca w środku, nie za duży bagażnik, denerwujące usterki. Do tego kosmiczne ceny serwisu i części (niewiele zamienników). Marketing Toyoty robi swoje - "legendarną niezawodność", która zniknęła wraz z poprzednią generacją musi swoje kosztować.
~mamin
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Nie wiem ile kosztuje ale jakość tego samochodu jest całkiem wysoka. Czy kupiłbym ten samochód dla siebie? Chyba nie. Może dlatego że jeździłem służbowymi i kojarzy mi się z pracą, a może dlatego że potrzebuję czegoś większego, nie wiem. W sumie nie ma się do czego doczepić w tym samochodzie, naprawdę jest niezły. Z jazdy służbowym byłem zadowolony więc wybiorę TAK.
~Marek
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Samochód trzyma cenę. Największy atut to niska awaryjność. Moim zdaniem stosunek jakości do ceny jest trochę nieuzasadniony,cena jest zbyt wysoka, choć bezproblemowa eksploatacja ma swoją wartość. Myślę, że corolla IX w niczym, no może poza jakością plastików, nie ustępuje nowszym konstrukcją.
~Konrad
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Jedno z niewielu aut gdzie nawet do pojazdu 20-letniego wsiadasz i jedziesz w drugi koniec Europy bez najmniejszego stresu, że nie dojedziesz do celu. Nigdy nie widziałem Corolli e12 na lawecie, albo na poboczu z podniesioną maską...
~tedi
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Wszystkie powyższe cechy powodują, że model trzyma cenę, a w niektórych egzemplarzach pokusiłbym się nawet o stwierdzenie, że ich wartość jest sporo przeszacowana (w końcu to samochód z początku stulecia).
~b3ny666
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
według mnie w tej klasie cenowej nie kupisz lepszego auta. Nie zamieniłbym na żadną astrę, focusa, golfa czy inne z tego segmentu. Jedynie na co bym ją zamienił to... nowsza Toyota Corolla ;-)
~Mario
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Toyota nigdy nie była i nie będzie samochodem tanim. Jeżeli weźmiemy jednak pod uwagę wspomnianą już niezawodność, to nie jest tak tragicznie.
~PiotrJ
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Przy zakupie dość droga, Corolla była droższa od Focusa, Peugota 307 i Opla Asty ale warto troszkę dożucić za dobrego japończyka nawet produkowanego w Turcji.
Dziennik kosztów dla Toyota Corolla IX (E12) Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
8,1
9,6
~krzysiek7216
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Myślę, że ta wersja toyoty jest warta rozważenia, bo za nieduże pieniądze mozża mieć przyzwoite, bezawaryjne auto.
Toyota Corolla IX (E12) Kombi