Lista ocen Toyota Corolla VI Hatchback (45) - Całokształt

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Irek
Hatchback 1.3 i 82KM 60kW
przejechałem nią 88 tys km przez 5 lat i oprócz regularnych wymian materiałów eksploatacyjnych nie robiłem nic.aha jak ją kupiłem wymieniłem amory z tyłu(kayaba) i akumulator.
~m.wojtukiewicz@espersen.pl
Hatchback 1.3 75KM 55kW
bardzo wysoka ocena mimo ewentualnych kosztów naprawy lub remontu (jak dotąd nie wystąpiły) i dużego apetytu na paliwo w okresie zimowym (przy automatycznym ssaniu).
~miles
Hatchback 1.3 i 82KM 60kW
moze wygladem i stylstyka nie powala na nogi ale to moje pierwsze auto i dzieki niemu zrobielm swoje pierwsze prawdziwe kroki jako kierowca
~gozdzp@yahoo.com
Hatchback 1.6 GTI 125KM 92kW
samochod kupilem trzy lata temu za 1000dolarow .podczas trzyletniej eksploatacji nigdy nie zawiod.Codziennie dojezdzam nim do pracy ok.40mil.
~rat
Hatchback 1.8 D 64KM 47kW
Cóż można chcieć więcej 4,5l100km.Minusem jest cena części zamiennych,ale to auto psuje się niesamowicie rzadko(w moim przypadku brak poważnych usterek).
~Sergio
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Super autko, szkoda ze rdza atakuje. Ale nie ma co narzekac, autoa ma 16 lat, a silniczek chodzi jak zegarek.
~rydzoslaw
Hatchback 1.6i 105KM 77kW
Moim zdaniem jest to najlepsze auto tej klasy z tego roku, jest poprostu lepszy od niemieckiej, francuskiej itd... konkurencji
~Corey
Hatchback 1.6i 105KM 77kW
bardzo przyjemne w prowadzeniu, zaskakujaco dynamiczne,bezproblemowe,jedyny mankament to korozja w niektorych egzemplarzach
~porobertuk@gmail.com
Hatchback 1.3 75KM 55kW
Jestem zadowolony; autko bardzo przyjemne w użytkowaniu. Na dodatek jest nawet - subiektywnie - ładne;-)
Dziennik kosztów dla Toyota Corolla VI Hatchback
8,4
~Luke_Rage
Hatchback 1.3 i 82KM 60kW
Samochód pomimo swojego wieku może śmiało stawać w szranki ze współczesnymi wozami.
Toyota Corolla VI Hatchback