Lista ocen Toyota Corolla VI Hatchback (45) - Całokształt

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ToYo
Hatchback 1.3 i 82KM 60kW
Doskonałe auto, konstrukcja z 91 roku do dzisiaj niezawodna. Daje poczucie fantastycznego komfortu psychicznego wynikającego z całkowitej bezawaryjności i bezpieczeństwa na drodze. Bardzo wdzięczne autko. Znam kilka osób, które je sprzedały i... bardzo szybko żałowały, że się przesiadły na teoretycznie lepsze samochody ,)
~fuga
Hatchback 1.8 D 64KM 47kW
auto choć może troszeczke toporne kształtem i wyposażeniem, to jednak niezawodne pomimo wieku. Fakt, że przez 15 lat uzytkowania było sprawne i nie wymagało napraw i wszystko wskazuje, że nadal tak będzie świadczy znakomicie o tym samochodzie. Do tego niskie zużycie paliwa. Nie jest to auto do przyśpieszeń i rajdów ulicznych.
~maciek
Hatchback 1.6 90KM 66kW
samochód był sprowadzony ze Szwajcarii w 1993 r po przejściach więc blach nie oceniam. do 2000 120 000 serwis w ASO, do lipca 2005 276 000 serwis u jednego mechanika. sprzedałem bo: doskwierał brak klimy samochód rodzinny powinien być jeszcze większy kupiłem Carine E 2000, 1996, 130000, kmb - :-)
~Mariusz
Hatchback 1.8 D 64KM 47kW
POLECAM! Samochód spisywał się rewelacyjnie i niezawodnie a co ważne mało pali nawet jak na ciężko nogę. Sprzedałem go bo blachy się posypały i zamieniłem na golfa III z 93 roku. Mogę tylko powiedzieć "zamienił stryjek siekierkę na kijek". Daleko Niemcom do Japończyków.
~elmark@domek.pl
Hatchback 1.8 D 64KM 47kW
W przypadku mojego egzemplarza to daj Boże żeby tak dalej, nie ma na co narzekać, jest bardzo oszczędna - zużycie średnie 5,4l/100 km, żadnych kłopotów z zapalaniem zimą przy temp. -25 C, latem nawiew też nie najgoszy - czyli S U P E R ! ! !
~asdlik@wp.pl
Hatchback 1.3 75KM 55kW
jeśli znajdziesz zadbana toyotę z rozsądnym przebiegiem, to bierz w ciemno.konkurencje klasową i wiekową bije na głowę. dla przykładu: ma lepsze osiągi od golfa mk2 1.6 i na pewno rzadziej się psuję.
~pepe
Hatchback 1.6i 105KM 77kW
corola liftback '89 - rewelacja jak na prawie 20 letnie auto , zero awari , silnik rakieta,malo pali , orginalna 'uroda',..................BARDZO WDZIECZNE I UDANE AUTKO DLA MALEJ RODZINY ZA 900 ZŁ !!!!!!!!!!
~przemek
Hatchback 1.3 i 82KM 60kW
jak na mój pierwszy samochód za małe pieniądze to jestem zadowolony,jedyną wadą w tych modelach to słabe zabezpieczenie antykorozyjne.według mnie corolla jest lpeszym wyborem niż n.p golf 2
~pierr88@poczta.fm
Hatchback 1.8 D 64KM 47kW
Jestem naprawdę zadowolony z Toyoty, nastepne moje auto to też bedzie Toyota i naturalnie diesel. Polecam ten samochód wszystkim co chcą jedzić po świecie a nie po servisach...Toyota to jest to...
~tomek stu
Hatchback 1.3 75KM 55kW
autko mało awaryjne,do tej pory żadnej poważniejszej awarii, przy regularnej wymianie podstawowych elementów eksploatacyjnych można długo jeżdzić (280000 km)w ciągłym uzytkowaniu
Toyota Corolla VI Hatchback