Oceny Toyota Corolla VI Hatchback 1.6i 105KM 77kW 1989-1992

Toyota Corolla VI Hatchback 1.6i 105KM 77kW 1989-1992 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Toyota Corolla VI Hatchback 1.6i 105KM 77kW 1989-1992

Hatchback 1.6i 105KM 77kW
Najlepsze autko jakie mieliśmy, oszczędne, niezawodne, z dobrym przyśpieszeniem. Zrobiliśmy nią ok 500 000 tyś km. Jedyne co było wymieniane to olej,amortyzatory,świece, akumulator, klocki hamulcowe i nic więcej! Autko trochę zbyt lekkie i przy większej prędkości bujało. Autko wytrzymywało spokojnie nawet moje katowanie od czasu do czasu i mimo że na liczniku pół miliona nadal zamykało licznik. Nie dawać grzebać w nim żadnym mechanikom, i...
~Paweł
Hatchback 1.6i 105KM 77kW
Jednym słowem - poza karoserią która jest narażona na rdzę, samochód doskonały. Silnik to mistrzostwo świata - przy przebiegu 240tys jeżdżę nadal na pełnym syntetyku i nie dolewam oleju między wymianami (co 10 tys). Zero wycieków jakichkolwiek płynów - pod samochodem suchutko. Martwi mnie tylko stan miski olejowej, która w sąsiedztwie rury wydechowej wykazuje spęcherzenia.
~pepe
Hatchback 1.6i 105KM 77kW
corola liftback '89 - rewelacja jak na prawie 20 letnie auto , zero awari , silnik rakieta,malo pali , orginalna 'uroda',..................BARDZO WDZIECZNE I UDANE AUTKO DLA MALEJ RODZINY ZA 900 ZŁ !!!!!!!!!!
~chalski21@wp.pl
Hatchback 1.6i 105KM 77kW
Tanie auto godne polecenia, nie ma luksusów ale nawet dłuższe trasy pokonuje się bezproblemowo. Przed kupnem warto zwrócić uwage na wycieki oleju z silnika i skrzyni - zdarzają się nie często, ale jeśli są to nie świadczy dobrze o stanie technicznym. Uwaga na korozje - szczególnie nadkola i progi, oraz tylna klapa pod szybą i czasami wokoło przedniej szyby
3,8
~piczy
Hatchback 1.6i 105KM 77kW
fajne auto ale trzeba kupic zadbane a nie zajezdzone bo wtedy to problemy beda
~rydzoslaw
Hatchback 1.6i 105KM 77kW
Moim zdaniem jest to najlepsze auto tej klasy z tego roku, jest poprostu lepszy od niemieckiej, francuskiej itd... konkurencji
~waldemar.p@autograf.pl
Hatchback 1.6i 105KM 77kW
filtry,plyny,klocki,paski i milej drogi. a jak już zje ją rdza to wyślą ją do afryki aby tam slużyla dalej.
~Corey
Hatchback 1.6i 105KM 77kW
bardzo przyjemne w prowadzeniu, zaskakujaco dynamiczne,bezproblemowe,jedyny mankament to korozja w niektorych egzemplarzach
~Paweł
Hatchback 1.6i 105KM 77kW
Nie oceniam diesli, jeśli chodzi o elastyczność. W ocenie \"doskonałej\" chodzi mi głównie o niezawodność tej benzynowej jednostki - jednym z pierszych na masową skalę produkowanych wstryskowych silników wyprodukowanych przez Japończyków. Chcieli podbić europejski rynek - wg. mnie udało im się to znakomicie. (Silnik)
~ryh2000@go2.pl
Hatchback 1.6i 105KM 77kW
Bardzo elastyczny silnik, nawet przy predkości 50 km/h na 5 biegu przyspiesza (Silnik)
Toyota Corolla VI Hatchback