Lista ocen Toyota Corolla VI (205)

~Mate
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Silnik... rewelacja! brak usterek, zużycie oleju 200ml na 10 tys. km, dość dynamiczny (Silnik)
~Paweł
Hatchback 1.6i 105KM 77kW
Nie oceniam diesli, jeśli chodzi o elastyczność. W ocenie \"doskonałej\" chodzi mi głównie o niezawodność tej benzynowej jednostki - jednym z pierszych na masową skalę produkowanych wstryskowych silników wyprodukowanych przez Japończyków. Chcieli podbić europejski rynek - wg. mnie udało im się to znakomicie. (Silnik)
~syrop20
Hatchback 1.3 75KM 55kW
kupiłem dośc sceptycznie ten model ale... Pokochałem to auto! jego niezawodnosc, wdzięcznosc, wygląd... i już wiem że napewno go nie sprzedam! drugiej takiej okazji jak ten model nie znajdę. Moja Cristal dokończy u mnie swych dni i gdy już wszystko się posypie, silnik zatrze - oddam ją na naprawdę zasłużony odpoczynek. nie wcześniej.
~piwa2
Hatchback 1.3 i 82KM 60kW
Auto niezawodne, chociaż mogłoby być bardziej ekonomiczne. Nie nadaje się na pokonywanie bezdroży, ze względu na niskie zawieszenie. Za to mimo, iż trzydrzwiowe, jest bardzo pakowne. Mam silnik 1,3 - trochę za słaby kiedy np. trzeba szybko ruszyć. Blacharkę trzeba zrobić conajmniej w dwóch miejscach, myślę, że jest słabsza niż w wielu innych autach.
~MajkelAngelo
Coupe 1.3 i 82KM 60kW
bardzo bardzo dobrze bo mimo wieku autko minimalnie wzięła rdza tylko na progu przy tylnym prawym kole ogólnie praktycznie bezawaryjnie, praktycznie bez rdzy... jeśli autko będzie szanowane z pewnością posłuży na długie lata
~pawel.wiacek@bauholding.pl
Hatchback 1.3 i 82KM 60kW
Niezawodne, solidne i ekonomiczne auto. Sylwetka w wersji hatchback jeszcze długo będzie się podobać. Przeznaczone dla ludzi (szczególnie kobiet), którzy nie lubią naprawiać swoich samochodów i chcą mieć auto zawsze gotowe do drogi. Dosyć drogie na rynku wtórnym ale rekompensuje to wydłużoną sprawnością mechaniczną i umiarkowanym zużyciem paliwa. Faktem jest, że kupić Corollę 7 generacji nie jest łatwo. Są to samochody bardzo poszukiwane a...
~Konkret
Sedan 1.3 75KM 55kW
moim zdaniem ten samochód jest idealnym srodkiem transportu, dla kogos kto nie chce miec samochodu skarbonki. Mało pali, nie wymaga napraw, tanie ubezpieczenie, tani zakup. Mimo iż auto jest zaawansowane wiekowo oferuje bardzo duzo: ma dobry silnik, zawieszenie, wnetrze praktyucznie bez sladów uzytkowania po 17 latach. Jedyna wada: wyglada nieciekawie. jednak kto zaakceptuje wyglad napewno polubi te autko :) Napewno nie jest to samochód dla...
~lookasgld
Sedan 1.8 D 64KM 47kW
Autko dla dużej 4 osobowej rodziny mało pali dużo miejsca pojemny bagaznik niezawodne niska cena od 3000 do 6000zł.
~irekmarsula@o2.pl
Sedan 1.3 75KM 55kW
Lubię to auto. Nawet jeśli coś padnie na trasie i tak dojedzie do celu. Jest proste i dobrze wykonane. Takich aut już nie robią bo nawet na częściach zamiennych by nie zarobili wiele:)
Dziennik kosztów dla Toyota Corolla VI
6,2
8,4
10,1
~alex-o2@o2.pl
Sedan 1.3 75KM 55kW
Jeżdżę Toyotką 4 rok dawniej głównie po Polsce (miasto), ostatnio przemierzyłem nią spory kawałek Europy, (południowa Szwajcaria, Alpy Szwajcarskie i Francuskie, Lazurowe Wybrzerze, Langwedocja), sporo po górach (m.in. wyjechałem na ok. 2800m npm) i częściowo w warunkach zimowych (narty) - ŻADNYCH problemów (nawet "gumy" nie złapałem); znakomicie się spisuje wg. mnie w zimowych warunkach - w Alpach wymijałem sportowe auta mające problemy z...