Lista ocen Toyota Corolla VIII (342) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 354 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lkr1988
Kombi 1.8 i 16V 4WD 110KM 81kW
Jak naarzie jest wszystko OK, nic sie nie pusje, nie zacina, wsyztsko na swoim miejscu jest nadal :p Tylko gdyby nie te dziury na polskich drogach....
~MKLEON
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Poza drobnym problemem ze skrzynią - NIC. Swietna jakość materiałów. I w koncu mam samochód który mnie nie drażni tandetnymi plastikami.
~alef
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
brak usterek - jedynie co to zacina się czasem włącznik oświetlenia przy jednym z tylnych drzwi bocznych, czasem w którychś drzwiach nie odbije centralny zamek
~woka
Sedan 1.3 86KM 63kW
Trzeszczą plastiki w okolicach kierownicy. W zasadzie to nie wiadomo skąd te otarcia. Serwis równiez nie wie. Mnie to wkurza okropnie.
~DarekM
Sedan 1.3 86KM 63kW
słabo działające ogrzewanie tylnej szyby coś wpada w rezonans w okolicach deski rozdzielczej przy ok. 2000 obr/min poza tym nic nie dolega
~swk
Sedan 1.3 86KM 63kW
jak na tą markę to trochę sporo - ciągle przepalające się żaróweczki tablicy, wypadające stale uszczelki reflektorów mimo ciągłego przyklejania
~Pistol Pete
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
jak narazie nic, tylko wymiany oleju, choc ostatnio cos sie tlucze z tylu, jakis drazek stabilitaztora jak na moje ucho, ale tylko na duzych nierownosciach
~bartkisz@poczta.onet.pl
Sedan 1.3 86KM 63kW
wysiadly elektr. szyby i cala elektryka (takze silnika) ,ale to wina serwisu ,zle podlaczyli alarm , za to assistance dotarl w 20 min. i wszystko naprawili :)
~Adrian
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Praktycznie brak. Ewentualnie schowek pod radiem z wyłamanym zawiasem lub uszczelki od lamp ale mi to nie przeszkadza.
~Jarosław
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
Przetarcie izolacji przewodu w wiązce oświetlenia, skorodowany cylinderek tylnego hamulca (guma osłony sparciała) ...i tyle na 10 lat.