Lista ocen Toyota Corolla VIII (342) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 354 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~konrad1111
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
po kupnie zaraz hamulce do roboty poznie lozysko oporowe a teraz niedawno katalizator male drobiazgi z ktorymi mozna jezdzic ale denerwujace
~TomekkJ
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Całkiem dobrze, zawieszenie i układ hamulcowy się zużywa, ale samochód jedzie dalej. Miałem kłopoty z akumulatorem - chyba wina alarmu (fabrycznego)
~Wicio
Kombi 1.3 i 16V 86KM 63kW
Tutaj jest dobrze. wymienilem tylko bezpiecznik.....po 10 latach pala sie zarowki jak na zawolanie w calej desce rozdzielczej i zegarach
~Coach64 buziu1964@tlen.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Coś w podłokietniku w zawiasie szwankuje, wypięło się, czy coś takiego. Lampka podświetlenia ogrzewania przepaliła się, podobno to standard:(
~Krzyś
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
ostatni musiałem wymienić serwo hamulców ponieważ się rozszczelniło, poza tym drobne usterki typu przepalone zarowki podświetlenia pokręteł, przycisków,
~Kucyk
Sedan 1.3 86KM 63kW
2000 rocznik i wymieniam tylko klocki i olej. Mankament: przy wlaczaniu swiatel w tych modelach czasami zapala sie odrazu oswietlenie przeciwmgielne
~marian esco
Sedan 1.3 86KM 63kW
poza koniecznym z racji wieku i przebiegu rzeczami nic mnie nie zaskoczylo, nic nie odpadlo. ps. gumy wokól refrektorow - ale mozna bez nich jezdzic.
~LS1
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Drobne usterki (gumki przy reflektorach, poduszki gumowe stabilizatorów, obejma tłumika). Pierwsze żarówki wymieniłem po 6 latach jazdy.
~czarny
Hatchback 2.0 D 72KM 53kW
nic się nie zdarzyło poza eksploatacją (sprzęgło , amortyzatory i hamulce wytrzymały 190 tys. km). dość drogo wychodzi wymiana paska rozrządu (co 100 tys.)
~pukkinen@vp.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Jeżdżę codziennie i nigdy nic się nie stało (przepalona żarówka świateł postojowych to wynik eksploatacji). Nie wystąpiła jeszcze żadna usterka.