Lista ocen Toyota Corolla VIII (342) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 354 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mastalczak
Hatchback 2.0 D 72KM 53kW
kupiłem auto jak miało 60 000 km. Ja zobiłem 71 000 km i wymieniłem raz swożnie wahaczy z przodu, tłumik końcowy i ustawiałem zbieżność kół przednich bo się popierdzieliła od naszych dróg. Lać paliwko i jazda.
~Daniel Nowakowski
Sedan 1.3 86KM 63kW
114000 - wymiana piasty tylniej z łożyskiem (integralna wymiana w modelu z abs - piasta z łożyskiem), wymiana osłon drążków stabilizatora (gumeczki za 15 pln). Wszystko chodzi jak w nóweczce - polecam
~Henry
Kombi 1.6 i 16V 108KM 79kW
Od nowosci poszlo kilka zarowek na desce rozdzielczej (drobiazg ale klopotliwy), zamki zacinaja sie przy zamykaniu, tylna wycieraczka padla, ale mozliwe ze z mojej winy (odsniezanie przymrozonej szyby)
~MaciejT
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
W przeciągu roku wymieniłem świece, 3 razy olej, tłumik (był oryginalny), drobne problemy z oświetleniem środka (raz diodka od podświetlenia nawiewów się pali a raz nie), żarówka.
~Kris
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
zdarzają się usterki- typu czujnik ABS, przepalające się lampki podświetlenia deski ale to drobiazgi- auto ma już 11 lat- u konkurencji dużo gorzej- jeżdżę również nowymi Volkwagenami
~Marek
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Nie ma co dyskutowac!Tośka no jedno z najlepszych aut na kuli ziemksiej odnosnie niezawodnosci.Dlatego kupilismy dwa avensisy najnowsze.Polecam kazdemu kto nie ma czasu dlubac w aucie.
~scorp33
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
DOSKONAŁA !!!! Raz naprawiałem mechanizm wycieraczek (zabrudzenie spowodowało zwalnianie ruchu), 4 żarówki konsoli. Reszta spraw to zużycie eksploatacyjne (klocki, amortyzatory)
~Radek
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Wymiana 5 żarówek (1 z przodu, 1 do oświetlenia tablicy rejestracyjnej, 1 oświetlenie wewnątrz, 2 oświetlenie tablicy rozdzielczej), wszystkie pióra wycieraczek.
~Jaromir, japasz@wp.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
gumy (uszczelki) na lampach przednich się odklejają -przykleiłem sam dwustronną taśmą piankową i już nie ma problemu, przepalaja się żarówki w tablicy rozdzielczej - i tyle!!!
Dziennik kosztów dla Toyota Corolla VIII
5,9
7,4
9,1
~Artur
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
ustawiczny problem - odklejające się uszczelki wokół przednich świateł ,przy 200 tyś "wytarł" się kluczyk i nie mogłem odpalić - pomogło WD40 i wymiana w domu kluczyka na zapasowy