Lista ocen Toyota Corolla VIII (342) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 354 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tefio
Kombi 1.6 i 16V 108KM 79kW
mam ja od listopada 06r, na razie tylko drobne usterki, przekaznik do pompki paliwa cos sie zacina, czasem nie odpali i trzeba go ruszyc mysle ze to wina stykow, czesto niedzialajacy klakson i rolka od napinania pasow padla!
~robbi
Sedan 1.3 86KM 63kW
siadają gumki drążka reakcyjnego (koszt zakupu w salonie 25zł szt), oraz tulejki drązków poprzecznych tylnych (koszt zakupu całego drążka w salonie 400zł szt, a stosując podrubki samych tulejek z JC Auto koszt 1 szt to 55zł)
~rafaliola@op.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Ulamala sie dzwignia do otwierania bagaznika, tylnie dzwi sie czasem psuja centralny zamek ich nie chce otwierac, klapka od schowka pod radiem sie ulamala, po 4 latach zardzewiala osłona kolektora wydechu i halasowala
~Ulv
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Co do niezawodności - ja w swojej toyotcie miałem jeden ogromny problem. W deszczu na trasie wysiadły mi wycieraczki, gdy by nie płyn na szyby \"niewidzialna wycieraczka\" to na pewno nie dojechałbym do domu.
~jagkub
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Czasem psują się żarówki i elementy podświetlenia deski rozdzielczej. Zawieszenie trwałe, ale po 150 tys. trzeba wymieniać już łożyska, amortyzatory itd. Rdzewieją tłumiki. Poza tym na razie brak.
~konradmc
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Nigdy nie zawiodła mnie na trasie ale tez dbałem o nią w sumie wszystkie wymiany kosztowały mnie przez okres 2 lat 12tys zl wiec zastanówcie się czy się opłaca cześć do Japończyków są drogie i słabo dostępne.
~Pahoo
Kombi 2.0 D 72KM 53kW
Awaryjen lampki na kokpicie- na szczęście żadnego problemu nie stanowi wymiana, można to zrobić samemu (żaróweczka- od 1zł do 10 zł). Co rok do wymiany kilka gumek w zaiweszeniu (po ok. 30 zł).
~Maciej
Hatchback 2.0 D 72KM 53kW
Przytrafiła się nieszczelność pompy paliwa i zimą rano auto nie miało ropy więc nie chciało zapalić, nigdy więcej więcej mnie nie zawiodło. Wymieniam tylko elementy typowo eksploatacyjne
~duet60@op.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
peka zawias pokrywy podłokietnika po 8 latach-.spalone 4ry zarowki podśw. zegarów-koszt w serwisie 100PLn i to trwa ponad godzine/sam zrobilem za 15cie minut po 2 zł. za zarówke na CPN po 1 zł./naciągacze

Toyota Corolla VIII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~JS
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
1. wymiana żarówek podświetlenia konsoli i bagażnika. 2. wymiana podkładek stabilizatora. 3. urwana linka otwierająca bagażnik. 4. słabo umocowane uszczelki reflektorów przednich.