Oceny Toyota Corolla XII Sedan Facelifting 1.5 VVT-i 125KM 92kW od 2022

Toyota Corolla XII Sedan Facelifting 1.5 VVT-i 125KM 92kW od 2022 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Toyota Corolla XII Sedan Facelifting 1.5 VVT-i 125KM 92kW od 2022

~ASW2024
Sedan Facelifting 1.5 VVT-i 125KM 92kW
Auto dla specyficznego kierowcy :) Corollą jeździ moja żona w 90% zakorkowane miasto 10% poza i ona jest bardzo zadowolona. Odbywając jazdę próbną byłem bardzo pozytywnie zaskoczony tym silnikiem, jego dynamiką i dźwiękiem. Ja jeżdżę dużo od lat dieslami i bałem się kosiarki - niepotrzebnie.
~piotr
Sedan Facelifting 1.5 VVT-i 125KM 92kW
Nie wiem kto kupuje te auta, fakt może i bezawaryjna, ale moim zdaniem auto całkowicie bez duszy i taka mało poręczna w codziennym użytkowaniu. Spore spalanie (przy małym zbiorniku paliwa), silnik jak od kosiarki, skrzynia też porażka. Wygląd na duży minus
~A_J_K
Sedan Facelifting 1.5 VVT-i 125KM 92kW
Pozytywnie oceniam ten samochód. Nie pasuje mi tylko aktywny (tj tylko i wyłącznie aktywny) tempomat i szkoda, że nie ma zwykłego, nieaktywnego. Po prostu w czasie wyprzedzania samochód nagle przyhamowuje, co jest denerwujące (zwłaszcza dla jadących za mną), ponieważ nie mozna ustawic odpowiednio krótkiego dystansu na wybieraku tempomatu.
Toyota Corolla XII Sedan Facelifting