Oceny Toyota Corolla XII Sedan 1.6 Valvematic Dual VVT-i 132KM 97kW 2019-2020

Toyota Corolla XII Sedan 1.6 Valvematic Dual VVT-i 132KM 97kW 2019-2020 - Oceń swoje auto
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Toyota Corolla XII Sedan 1.6 Valvematic Dual VVT-i 132KM 97kW 2019-2020

~maks
Toyota Corolla XII
Auto wykonane porządnie ale można znaleźć rękę księgowego. Jest to samochód do bez problemowego przemieszczania się a nie do wyścigów. Układ jezdny i charakterystyka silnika pozwala oczywiście na szybką jazdę tylko po co ? To jest mała limuzyna a prestiż nie lubi pośpiechu. Wygodny i przestrzenny, dobre wyposażenie / wersja komfort /, bagażnik pozwala zapakować rodzinę 2+2 z wielkim spokojem. Jeśli nie masz ciężkiej nogi to 6.8l/100km jest...
~Norbert
Toyota Corolla XII
Fotele mogłyby być wygodniejsze mam wrażenie, że w innych autach wykonane są z lepszych materiałów. Dla wysokich osób trzeba się napracować żeby zająć wygodną pozycję za kierownicą ale nie jest to niemożliwe.
~major
Toyota Corolla XII
Komfortowa. Tak bym ją zdefiniował jednym słowem. Możliwe, że drugi raz jakbym miał okazję kupić zastanowiłbym się bardziej nad dopłatą do wersji hybrydowej z uwagi na większą dynamikę przy niskich obrotach oraz automatyczną skrzynię biegów, co przełożyłoby się na jeszcze większy komfort w mieście.
~Zuzlowiec
Toyota Corolla XII
Komfort prowadzenia bardzo dobry. Praca skrzyni biegów płynna. Design w porównaniu do poprzednich wersji bardzo fajny. Znaczącym minusem jest bardzo mała ilość schowków. Przydało by się doświetlanie zakrętów gdyż auto posiada światła przeciwmgielne. Bagażnik całkiem spory aczkolwiek niski jak to w sedanach.
~jarek
Toyota Corolla XII
Samochód zabawka, chyba zabrakło kasy na Corollę bo musieli Camry mocno wypromować... Materiały takie sobie, tylko deska rozdzielcza jest ok. gdyby nie ten "Tablet" byłoby lepiej - rozprasza i jest za duży.Przyciski na kierownicy sprawiają wrażenie jakby miały zaraz odpaść! Maska : brak maty wygłuszającej + drut do podparcia zamiast siłowników (jest kiepsko zamocowany). Klapa bagażnika jakby z papieru, wydaje dźwięki przy otwieraniu i...
~Andy
Toyota Corolla XII
Super Autko! Jezdziłem Elantrą 2012( też fajne) ale Toyota to 3 klasy lepiej (prowadzenie Toyota- tył wielowahaczowy Hyundai-belka skrętna)Tak że prowadzenie Toyoty to czysta przyjemność materiały stosunek jakości do ceny Super! Przy zakupie rozważałem Mazdę 3 ale stwierdziłem że Mazda to auto dla Japończyków strasznie ciasne w środku przy średnim wzroście kierowcy wsiadanie i wysiadanie z auta to wyczyn dla kaskadera no i ta cena bez...
Dziennik kosztów dla Toyota Corolla XII Sedan 1.6 Valvematic Dual VVT-i 132KM 97kW
7,0
8,6
~Zadowolony
Toyota Corolla XII
Całokształt na -5. Do perfekcji brakuje kilku drobiazgów ale o tym później. Ideałem byłoby ten stary poczciwy silnik w nadwoziu kombi. Niestety nie ma i nie będzie, więc trzeba brać sedana.
~Mateusz S
Toyota Corolla XII
W tej cenie, ten samochód nie ma konkurencji i jeśli dopracowaliby parę szczegółów to sądzę, że Camry nie miałaby kupców.
~ireneusz_domagała
Toyota Corolla XII
Auto bardzo ciekawe fajna linia nadwozia w środku też ok super się trzyma w zakrętach rewelacja. Wszystko ok tylko liczyłem na trochę niższe spalanie sugerowałem się danymi producenta.
Toyota Corolla XII
Wyglada bardzo ladnie. Wlasciwosci jezdne bardzo dobre. Jedynie malo miejsca w srodku i bardzo zla pozycja za kierownica psuja calosc.
Toyota Corolla XII Sedan