Oceny Toyota Hiace IV 2.4 TD 116KM 85kW 1995-2004

Toyota Hiace IV 2.4 TD 116KM 85kW 1995-2004 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Toyota Hiace IV 2.4 TD 116KM 85kW 1995-2004

~miro
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
Oceniam w kategorii samochód dostawczy. Wcześniej przez 4 lata jeździłem Hiace D4D z 2002 roku jako służbowym. W firmie oprócz kilku Hiace jeździły też Transity, Nissany Primastar i VW T4. Wszystko się psuło, było cofane z przeglądów, stawało na drodze - wszystko oprócz Hiace. Chcesz mieć spokój? Kup Hiace. To samo mówili mechanicy serwisujący auta w firmie. Potwierdzam to po 7 w sumie latach użytkowania i przejechanych ponad 100 tyś km.
~ast1.onet.eu
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
polecam każdemu, auto uniwersalne do przewozu towarów oraz osób, ekonomiczne, szkoda,że drobne elementy wyposażenia są dostępne tylko w serwisach za kosmiczne ceny- może kiedyś doczekamy się cen odpowiednich do przeciętnego wynagrodzenia w naszym kraju , a nie cen światowych
~Bartek mikro-tech@tu.org.pl
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
Zacytuję kolegę który już chyba trzeciego HIACE kupił: "Chcesz jeździć długo - kup Hiace; Chcesz jeździć szybko - kup Transportera" Spartańsko wyposażone auto dostawcze a zarazem bardzo solidny i niezawodny pracownik. Gorąco polecam
~margus@autograf.pl
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
auto pomimo wielu lat produkcji w nie zmienionym ksztalcie broni sie doskonale , zankomity silnik i ponad czasowa karoseria ktora mnie osobiscie podoba sie nadal na tle konkurencji. auto godne polecenia
~dino
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
posiada wszystkie atuty dobrego samochodu (wysoka jakosc, trwalosc, niezawodnosc, ladny wyklad, i dlugie lata eksplatacji) jak by byla kobieta to bym poprosil ja o reke poprostu laska nie dozajezdzenia !!! niezastanawiac sie tylko kupowac
~monimus@poczta.onet.pl
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
Trafił mi się oryginalny Japończyk Made in Nippon z napędem na cztery koła, pod górę jak strzała, wykonanie perfekt, obrotościomierz. Podobają mi się wysuwane uchwyty na piciu z dowolną regulacją. 5-cio drzwiowy, 9-cio osobowy.SAMOCHÓD NA WSZYSTKIE OKAZJE.
~PieknaHiace
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
jak na prawie 20 letnie auto kupione za grosze to rewelacja, tylko serwis. Szkoda, ze Toyota wycofała ten model z Europy i próbuje sprzedawać vana z PSA ze swoim emblematem
~7stone7
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
Mam wersje osobowa Grand, w wersji z silnikiem 5vz-fe niewystepujaca na europejskim rynku. Jest genialnie.
~To naprawde fajny van
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
dobre blachy i bezawaryjnosc rekompensuje brak komfortu(TROCHE GLOSNO I KONIKOW ZA MALO)ALE ZA TO MOZNA STARYM EGZEMPLAZEM KULE ZIEMSKA OBJECHAC BEZ AWARII
~myireland
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
jesli van to chyba tylko ten,trzeba jezdzic do 90km/h to bedzie palil w normie,przy 12okm/h spala 12