Lista ocen Toyota Hiace IV 2.4 TD 116KM 85kW 1995-2004 (44)

~miro
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
Oceniam w kategorii samochód dostawczy. Wcześniej przez 4 lata jeździłem Hiace D4D z 2002 roku jako służbowym. W firmie oprócz kilku Hiace jeździły też Transity, Nissany Primastar i VW T4. Wszystko się psuło, było cofane z przeglądów, stawało na drodze - wszystko oprócz Hiace. Chcesz mieć spokój? Kup Hiace. To samo mówili mechanicy serwisujący auta w firmie. Potwierdzam to po 7 w sumie latach użytkowania i przejechanych ponad 100 tyś km.
~Bartek mikro-tech@tu.org.pl
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
Zacytuję kolegę który już chyba trzeciego HIACE kupił: "Chcesz jeździć długo - kup Hiace; Chcesz jeździć szybko - kup Transportera" Spartańsko wyposażone auto dostawcze a zarazem bardzo solidny i niezawodny pracownik. Gorąco polecam
~Dawid21
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
Dla mnie extra!! polecam naprawde goraco. ja jestem zakochany:)
~myireland
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
jesli van to chyba tylko ten,trzeba jezdzic do 90km/h to bedzie palil w normie,przy 12okm/h spala 12
~ast1.onet.eu
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
polecam każdemu, auto uniwersalne do przewozu towarów oraz osób, ekonomiczne, szkoda,że drobne elementy wyposażenia są dostępne tylko w serwisach za kosmiczne ceny- może kiedyś doczekamy się cen odpowiednich do przeciętnego wynagrodzenia w naszym kraju , a nie cen światowych
~G14n1 djgiani@vp.pl
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
BOMBA! Polecam każdemu. A szczególnie tym co myślą, ze Transportery to najlepsze dostawczaki. Zaden dostawczak nie jest takim twardzielem jak Hiace. Mówię Wam
~Szymon W (admin@walbrzych2000.pl)
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
Nic dodac nic ujac - nie czuc ubytku lat i kilometrow. Szczegolnie polecam dla tych ktorzy cenia niezawodnosc a nie luksus. Trzeba sie tym przejechac i porownac wtedy bedzie wiadomo.
~poss
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
Bardzo udany silnik, zawsze zapala, zawsze jedzie, gdyby była większa moc byłaby piątka (Silnik)
~szubieraj1@op.pl
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
Jeżdżę już trzecim Hiace ( obecnie w wersji osobowej) pobił go tylko VW Multivan 2,5 w full opcji ze 170KM i automatem ,ale jest zato 2X droższy( 250tys. a Hiace 130tys.)
~To naprawde fajny van
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
dobre blachy i bezawaryjnosc rekompensuje brak komfortu(TROCHE GLOSNO I KONIKOW ZA MALO)ALE ZA TO MOZNA STARYM EGZEMPLAZEM KULE ZIEMSKA OBJECHAC BEZ AWARII