Lista ocen Toyota Hiace IV 2.4 TD 116KM 85kW 1995-2004 (20) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Szymon_Walbrzych
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
Samochód nie do zdarcia. Nie wiem jak inne pojazdy ale mój faktycznie podtrzymuje dobre imię marki. Z początku obawiałem się poważnych usterek i drogich napraw ale nic takiego mnie nie spotkało. Oczywiscie posiada kilka drobnych niedomagań (kiepskie zamki, klamki kasetowe i to chyba wszystko), z częściami też nie jest tak jak mówią - chyba Fiat ma droższe niż toyota (jedyne nieporozumienie to uszczelka do drzwi - ponad 500 zł!!!!!) ale można...
~myireland
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
tutaj to po prostu hit....mam dopiero rok ale wyminilem zarowke-pozycje....auto ma naklejke made in japan,wszystkie podzespoly sa toyoty,nawet paski alternatora sa jeszcze oryginalne,w ogole jest to tak prosty van ze chyba sie nie popsuje:)....w porownianiu do transita to duzo,duzo,duzo lepiej...a transit byl 5 lat mlodszy.Te auta sie nie psuja a jak psuja to rzadko bardzo,moj mechanik powiedzial ze jak bede chcial sprzedac to zadzwoni na...
~G14n1 djgiani@vp.pl
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
Zero problemow. Serce sie raduje, kiedy czlowiek na codzien moze uzytkowac takie auto. -20 i ja wsiadam do niego pewniej niz do drugiego mojego autka, Avensisa 08
~szubieraj1@op.pl
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
Łożysko podpory wału to nie wiele , przycinają się wycieraczki jeśli ich się nie smaruje. Zamki wycierają się zapadki-centralny zamek załatwia sprawę . Uszczelniacz raz poleciał
~ast1.onet.eu
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
takie drobiazgi jak zacinająca się stacyjka, słabe zamki w drzwiach, brak miejsca na większe gośniki, brak listew odbojowych na drzwiach - ogólnie nie sprawiają trudności
~Dawid21
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
super. maly mankament to swiatelko na pace. czasem sie nie gasi jak sa zamkniete drzwi. ale to przychodzi z wiekiem:) nic takiego
~poss
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
Rewelacja,przez 1,5 roku: 2 spalone żarówki, popsuty zamek od tylnej klapy - łączne naprawy 50 zł.
~WALDI510
po 390000 wymieniłem pierwszy raz w histori tego autka tarcze hamulcowe
~loli@1gb.pl
super tylko miałem raz problem z kierunkami i amortyzatory wymiana co 70tyś
~cezary
Minivan 2.4 TD 116KM 85kW
wkładki do zamków drzwiowych się pozacierały