Lista ocen Toyota Land Cruiser III (20) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michal
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
Mam ten luksus ze mieszkam na wyspach, gdzie japoncow, zwlaszcza toyot jest masa! Za 90-tke TD z klima, ABS-em, relingami, w welurze na alusach w super stanie zaplacilem 3000 euro, bo chlopaczka nie bylo stac na oplaty. Zal patrzec na oferty aut i na niektore egzemplarze jezdzace po polskich drogach - ewidentnie skladany z kilku, czesto po przekladce w dodatku ze spawana rama. Jakosc jest wysoka ale ceny \"calaczkow\" w Niemczech to jaki...
~Mcmiki
Terenowy 3.0 D-4D 163KM 120kW
Kupując 20 letni samochód za duże pieniądze szukałem niezawodnego pancernego samochodu który będzie idioto odporny.Dostałem dokładnie to czego szukałem.Wsiadam rano do autka i morda sama mi się cieszy.Land pokolorawal moje życie.Trudno że tyle kopci.Czuję że to były dobrze wydane pieniądze
~UŻYTKOWNIK
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
Szkoda pieniędzy! Auto serwisowane regularnie, tak jak nakazał producent, części oryginalne, najlepsze mat.eksploatacyjne,tylko w autoryzowanych miejscach. KUPIONE W KRAJU, W SALONIE, JAKO NOWE!!!!!!!!!
~Mariusz
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
porwnanie nowszego modelu Landa - slabe wyposarzenie Toyoty za wysokie pieniadze. Konkurnci europejscy daja wiecej np VW TOUREG fakt czesciej wystepuja problemy w eksploatacji - elektronika
~lemanski@archigraph.pl
Terenowy 3.0 D-4D 163KM 120kW
CEna wysoka, bolesna. Jednak otrzymujesz w zmamian przyjeciala prawdziwgo faceta. Land Crusier ma coś w sobie, że sie tęskni z jazdą nim, a to warte jest każdych pieniędzy. I wciąż wygląda nieźle !!!
~zbik
Terenowy 3.0 D-4D 163KM 120kW
w chwili obecnej ten model kupić można za normalne pieniądze ale trzeba uważać żeby nie był zakatowany i po przejściach.Dobre auta raczej zmieniają właścicieli wśród znajomych
~tomek
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
Mimo wysokich cen tych samochodów na rynku są one warte każdych pieniędzy , niezawodne , wygodne i szybkie a do tego radzące sobie nawet w najcięższym terenie .
~Paweł
Terenowy 4.7 V8 238KM 175kW
Ostatnie auto na którym można polegać potem są ładniejsze opakowania i sporo elektroniki która ma zaprogramowane usterki.
~matt
Terenowy 3.0 D-4D 163KM 120kW
Za takie pieniądze, za takie auto, za taką markę, można oczekiwać czegoś więcej niż tego co się dostało.
~Wojtek
Terenowy 3.4 V6 24V 178KM 131kW
to kwestia indywidualna, dobrze utrzymane nie traci na wartości