Lista ocen Toyota Land Cruiser III 3.0 TD 125KM 92kW 1996-2002 (22)

~Michal
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
Nie bardzo mam porownanie. Wczesniej mialem landcruisera z 99\' ale mega golasa. Do landcruiserow przekonal mnie kolega mechanik - fanatyk 4x4, ktory przedkladal to auto przed Pajero, czy Patrola. Jestem mega zadowolony.
~dziubiski.wojciech94@gmail.com
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
kupowałem auto uszkodzone po niegroźnym wypadku jeszcze z francuską ziemią w środku , z bardzo małym przebiegiem na ile był prawdziwy nie wiem,remontowałem w Polsce kupując części w serwisie i na giełdzie , efekt finansowy znakomity
~Łukasz
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
Permanentny napęd 4x4 oraz silnik 3.0 TD 125 KM z automatyczną skrzynią biegów - pozwala dynamicznie pokonywać kolejne kilometry zarowno na szosie jak i terenie. (Silnik)
~Jarek
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
następny (o ile zajdzie taka konieczność) będzie też land cruiser
2,2
~UŻYTKOWNIK
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
Auto zawodne, jeszcze bardziej zawodny serwis, drogi jak cholera!!! Odradzam kupno tego auta dla ludzi, którzy wykorzystują je do pracy. Do jazdy w niedziele(pokazówka) doskonałe! Przestrzegam przed serwisem- paczcie im na ręce!!!
3,8
~Mariusz
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
silnik po zaszczepiniu (Chip) wkreca sie rewelacyjnie. Nie dymi (Silnik)
~Marcin
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
Znakomite auto terenowe, bardzo trwałe, ma znakomite własności trakcyjne, dużo miejsca i super wygląda. W zasadzie jedyny mankament to dość wysokie zużycie paliwa. Ale poza tym można wytrzymać.
~hesus
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
Gdybym miał jeszcze raz kupić, wybrałbym w ciemno Toyotę
~kierowca
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
Jest to doskonały samochód zarówno dla leśniczego jak i biznesmena niezawodność i prestiż.
~tomek
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
Auto doskonale sprawuje się na drodze i w terenie , chociaż sprzydałaby się blokada tylnego mostu (Układ jezdny)