Lista ocen Toyota Previa II (22) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tauzi
Minivan 2.0 D-4D 116KM 85kW
turbina regeneracja pierwsza 800zł druga w ramach gwarancji trzecia 1400. do każdej oleje uszczelki i robocizna czyli 3 x ok1000 pompa oleju przy 220 000km -kupiona w toyocie chyba ok 900 zł + robocizna. w minione wakacje alternator - 450 regenerowany (nowy w toyocie ok 500 euro)
~Previojezdny
Minivan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Poważne usterki wynikają tylko z bezmyślności kierowcy. Na przykład: kupienie powypadkowego samochodu w komisie, brak wymiany paska rozrządu, olanie zużycia turbosprężarki, jazda na starym oleju bez wymiany itd.
~drozdzenski
Minivan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Zaprojektowany do jeżdżenia a nie naprawiania. To nie jest samochód dla majsterkowicza albo utrzymywania warsztatów samochodowych. Lejesz i jedziesz - prosta filozofia, którą ja najbardziej lubię. Bez stresu w najdalszą podróż.
~dawid z trojmiasta
Minivan 2.4 16V 156KM 115kW
jak wyzej. mialem poprzedni model previi ktorym zrobilem ponad 400tys km w 8 lat i w autku nie dzialo sie nic. typowa toyota i nikt juz chyba nigdy nie przekona mnie do innej marki
~janusz
Minivan 2.0 D-4D 116KM 85kW
mam autko od 2 lat w tym czasie padla turbina koszt 1500euro zawory svc kolejne 700 euro teraz silnik koszt jeszcze nieznany totalna porazka
~gregorio
Minivan 2.0 D-4D 116KM 85kW
to co opisałem powyżej o silniku to jest katastrofa z tymi wałkami balansującymi i pompą olejową - Patrz silnik
~Kris Z.
Minivan 2.4 16V 156KM 115kW
Zadnych usterek, poprzednia previa zrobilem ok 150tys i nie mialem najmniejszych problemów, z tym modelem jest tak samo
~basmat
Minivan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Bardzo dobra jednak zamienniki które trzeba kupić po kilku latach eksplatacji wychodzi dość marnie
~olek
Minivan 2.0 D-4D 116KM 85kW
brak usterek - wymieniałem tylko zawieszenie i raz urwałem tłumik bo się mi wjechało na kosz od śmieci tyłem
Dziennik kosztów dla Toyota Previa II
9,8
~Wojtek
Minivan 2.4 16V 156KM 115kW
Daję 4/5, bo trzeba coś uzupełnić, ale mam za krótko by oceniać.