Lista ocen Toyota Prius III Hatchback (11) - Ergonomia

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Han Solo
Hatchback 1.8 HSD 136KM 100kW
Wszystkie podstawowe przełączniki są pod ręką, możliwość sterowania radiem, klimą i komputerem z kierownicy, na konsoli środkowej duże, wyraźnie opisane i podświetlone przełączniki. Tylko trochę ich za dużo. Ekran dotykowy dobrze skalibrowany, trudno o omyłkowe naciśnięcie wyświetlanych przycisków. Siedzenia średnio trzymają w zakrętach i mnie akurat trudno znaleźć właściwą pozycję za kierownicą (skokowa regulacja oparcia)
~indus2
Hatchback 1.8 HSD 136KM 100kW
Najsłabszy element to fotel kierowcy. Po dłuższej trasie czuję, że z ergonomią mogło być lepiej. Wyświetlanie parametrów jazdy i nawigacji na szybie jak w odrzutowcu - świetny pomysł. Zwiększa bezpieczeństwo jazdy. Bardzo dobra i dokładna nawigacja. Tylko aktualizacja droga -1000 zł netto. Podłokietnik super wygodny, rzadkość w japończykach.
~Mariusz
Hatchback 1.8 98KM 72kW
Wszystko co potrzebne, pod ręką. Jedynie dodałbym podświetlanie LED przycisków podnoszenia szyb, ustawienia lusterek i świateł.
~Mietekk
Hatchback 1.8 HSD 136KM 100kW
Dużo schowków, półka pod konsolą centralną, sporo miejsca pod podłokietnikiem. Pomieszczą się wszyscy i wszystko.
~Paweł Wróblewski
Hatchback 1.8 HSD 136KM 100kW
bez zarzutu, wszystko jak przystało na kokpit pojazdu przyszłości, przydatne włączniki na kierownicy
~~MARIUSZ
Hatchback 1.8 HSD 136KM 100kW
Jest dobrze, choc przyzwyczaiłem się do siedziska kubełkowego lepiej trzymających przy skrętach
~chleb
Hatchback 1.8 HSD 136KM 100kW
Wszystie przelaczniki, schowki, dzwignie itd. na swoim miejscu, tam gdzie kazdy by sie mogl ich spodziewac .
~bacaj b
Hatchback 1.8 HSD 136KM 100kW
Wg mnie nie ma się do czego przyczepić
~Leex
Nie mam zastrzeżeń