Oceny Toyota RAV4 III MPV Facelifting

Najnowsze oceny Toyota RAV4 III MPV Facelifting

3,6
~krajewskis
MPV Facelifting 2.0 Valvematic 158KM 116kW
auto przepiękne ale urok mija po krótkiej przejażdżce, mam 185cm wzrostu, auto jest zaskakująco ciasne w środku, fotel odsunięty na max jeszcze miałem ochotę odsunąć, pedały naciskałem bardziej z góry, od kolana do kokpitu miałem 2-3cm, lewe kolano ciągle wciskałem w drzwi, auto twarde każda dziura w drodze przenosi się na kręgosłup, przez to komfort auta oceniam naprawdę średnio zalety auta, wygląd, silnik - niskie spalanie jak na tak duże...
~Lok
MPV Facelifting 2.2 D-4D 150KM 110kW
Stuki z tylnego układu napedowego. Beznadziejne zabezpieczenie antykorozyjne lub raczej brak takowego. Przerdzewiała nawet rura wlewowa paliwa. Brak kontrolki poziomu plynu spryskiwaczy. Spalanie do akceptacji. Wydajna klimatyzacja.
~DJ
MPV Facelifting 2.0 Valvematic 158KM 116kW
Super niezawodne auto, może nie ma tych wszystkich bajerów, które posiadają obecne zabawki na 4 kołach, ale jest niezwykle tania w eksploatacji - mimo że benz. spalanie 7-8 l/100km, poza tym tylko bieżące przeglądy, oleje, filtry, klima, opony
3,2
~KM
MPV Facelifting 2.0 Valvematic 158KM 116kW
Za mały bagażnik, bardzo słaby lakier, ślizga się na śniegu, przydał by się jeszcze jeden bieg, zbyt głośny powyżej prędkości 130 km/h, no i to spalanie troche duże w stosunku do obietnic producenta- reszta bez zarzutu
2,9
~Vister
MPV Facelifting 2.2 D-4D 150KM 110kW
Rav-ka jest autem ktore ani nie nadaje sie w teren ani do szybkiej jazdy. Slaba powłoka lakierowa (lakier wodny)oraz wykonczenie jak z auta sporo tanszego. Koszta czesci i serwisu potrafią niemile zaskoczyć. Na plus duzy bagaznik ale to chyba nie jest w aucie najwazniejsze, tym bardziej za takie pieniadze
~MAKI
MPV Facelifting 2.0 Valvematic 158KM 116kW
Bardzo przyjemne wrażenie. Samochód spełnia swoją rolę, pochwalić muszę również bardzo przyjazny serwis zarówno w salonie jak i przez assistance (korzystałem bo zablokowałem sobie alarm) naprawdę nie mogę powiedzieć bardzo fachowa obsługa. Dla porównania dupki z MM Cars w Katowicach czy Emil Frey w Krakowie powinni się od nich uczyć kultury i podejścia do klienta. Jeżeli nic się nie zmieni pozostanę przy tej marce.

Usterki Toyota RAV4 III

Toyota RAV4 III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~bartek020200
MPV Facelifting 2.0 Valvematic 158KM 116kW
Auto prawie idealne , gdyby nie ten hałas w środku byłoby 5 gwiazdek ..
~przemekklocek
MPV Facelifting 2.0 Valvematic 158KM 116kW
Auto konstrukcyjnie starej daty, ale za to bezawaryjnie się sprawujące. Mamy je od nowości i właściwie tylko lejemy i jeździmy.
1,6
~Rafi
MPV Facelifting 2.0 Valvematic 158KM 116kW
Po roku użytkowania padła skrzynia biegów, koszt 8 tyś. zł. Po za tym auto przereklamowane, głośny silnik, zero komfortu jazdy. Drugi raz bym nie kupił.
~jb
MPV Facelifting 2.0 Valvematic 158KM 116kW
Samochód wymaga przyzwyczajenia się do jego specyfiki. Po tym okresie jeździ sie nim bardzo dobrze
Toyota RAV4 III MPV Facelifting