Oceny Toyota RAV4 III MPV Facelifting 2.0 Valvematic 158KM 116kW 2010-2012

Toyota RAV4 III MPV Facelifting 2.0 Valvematic 158KM 116kW 2010-2012 - Oceń swoje auto
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Toyota RAV4 III MPV Facelifting 2.0 Valvematic 158KM 116kW 2010-2012

3,6
~krajewskis
MPV Facelifting 2.0 Valvematic 158KM 116kW
auto przepiękne ale urok mija po krótkiej przejażdżce, mam 185cm wzrostu, auto jest zaskakująco ciasne w środku, fotel odsunięty na max jeszcze miałem ochotę odsunąć, pedały naciskałem bardziej z góry, od kolana do kokpitu miałem 2-3cm, lewe kolano ciągle wciskałem w drzwi, auto twarde każda dziura w drodze przenosi się na kręgosłup, przez to komfort auta oceniam naprawdę średnio zalety auta, wygląd, silnik - niskie spalanie jak na tak duże...
~DJ
MPV Facelifting 2.0 Valvematic 158KM 116kW
Super niezawodne auto, może nie ma tych wszystkich bajerów, które posiadają obecne zabawki na 4 kołach, ale jest niezwykle tania w eksploatacji - mimo że benz. spalanie 7-8 l/100km, poza tym tylko bieżące przeglądy, oleje, filtry, klima, opony
3,2
~KM
MPV Facelifting 2.0 Valvematic 158KM 116kW
Za mały bagażnik, bardzo słaby lakier, ślizga się na śniegu, przydał by się jeszcze jeden bieg, zbyt głośny powyżej prędkości 130 km/h, no i to spalanie troche duże w stosunku do obietnic producenta- reszta bez zarzutu
~MAKI
MPV Facelifting 2.0 Valvematic 158KM 116kW
Bardzo przyjemne wrażenie. Samochód spełnia swoją rolę, pochwalić muszę również bardzo przyjazny serwis zarówno w salonie jak i przez assistance (korzystałem bo zablokowałem sobie alarm) naprawdę nie mogę powiedzieć bardzo fachowa obsługa. Dla porównania dupki z MM Cars w Katowicach czy Emil Frey w Krakowie powinni się od nich uczyć kultury i podejścia do klienta. Jeżeli nic się nie zmieni pozostanę przy tej marce.
~bartek020200
MPV Facelifting 2.0 Valvematic 158KM 116kW
Auto prawie idealne , gdyby nie ten hałas w środku byłoby 5 gwiazdek ..
~przemekklocek
MPV Facelifting 2.0 Valvematic 158KM 116kW
Auto konstrukcyjnie starej daty, ale za to bezawaryjnie się sprawujące. Mamy je od nowości i właściwie tylko lejemy i jeździmy.

Usterki Toyota RAV4 III

Toyota RAV4 III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

1,6
~Rafi
MPV Facelifting 2.0 Valvematic 158KM 116kW
Po roku użytkowania padła skrzynia biegów, koszt 8 tyś. zł. Po za tym auto przereklamowane, głośny silnik, zero komfortu jazdy. Drugi raz bym nie kupił.
~jb
MPV Facelifting 2.0 Valvematic 158KM 116kW
Samochód wymaga przyzwyczajenia się do jego specyfiki. Po tym okresie jeździ sie nim bardzo dobrze
~jjr
MPV Facelifting 2.0 Valvematic 158KM 116kW
Niezawodne auto, dobra jakość za rozsądne pieniądze. Pozostawia trochę do życzenia systemu mediów, ustawień klimatyzacji, ale jest niezawodne mało kapryśne a wszytko działa tak jak powinno.
~Jacek
MPV Facelifting 2.0 Valvematic 158KM 116kW
Bardzo trudno ustawić fotel aby pozycja była wygodna.
Toyota RAV4 III MPV Facelifting