Lista ocen Toyota RAV4 III (242)

~gauczo
MPV 2.2 16V D-4D 136KM 100kW
To naprawdę świetny samochód dający dużą frajdę z jazdy. trzeba pamiętać że nie jest to terenówka a SUV, ale mimo to można sobie spokojnie pojeździć po umiarkowanym terenie. Fantastyczne prowadzenie na drodze, wysokie bezpieczeństwo i niezłe osiągi sprawiają że mogę śmiało polecić ten samochód wszystkim dużo jeżdżącym.
2,5
~ikarka
MPV 2.2 16V D-4D 136KM 100kW
beznadzieja...nieuzasadniona cena, ani samochód terenowy ani miejski, wytrząsarka, bardzo niewygodna, nie wyobrazam sobie tym samochodem podróży gdzieś dalej.
~krisp
MPV 2.2 16V D-4D 136KM 100kW
gdyby nie wymiana silnika, która mi się przytrafiła ocena byłaby - doskonale; gdyby ktoś zapytał czy wart kupić takie auto , odpowiedź brzmiałaby -tak ponieważ wada tych silników została wyeliminowana w następnych latach
~kazik6
MPV 3.5 V6 269KM 198kW
Rav4 V6 Sport rok 2010 wersja kanadyjska z licznikiem w km i europejskimi światłami.W Am.Pn drugi facelifting,z silnikiem dual vvti (montowany w lexusie) o mocy 273 KM z nieznacznie zmienionymi światłami i innymi wytłoczeniami na masce.Produkowany był do 2012 r ,po którym zastąpiła ten model kolejna generacja już bez V6 . Auto bardzo komfortowe i dobrze wyposażone :skórzana tapicerka ,kontrola trakcji, kontrola zjazdu,podgrzewane...
3,7
~gosc
MPV 2.2 16V D-4D 136KM 100kW
SUV Toyoty jest bardzo trwaly a z dieslem ekonomiczny. Z dynamika i wykonczeniem jest troche na bakier, ale mozna na to przymknac oko. Widocznosc z miejsca kierowcy jest naprawde dobra. Szkoda tylko ze w szybciej pokonywanych zakretach samochod sie buja. Bagaznik o pojemnosci 586 litrow jest OGROMNY!! Nie ma zadnych ograniczen w pakowaniu na wakacje
3,1
~Ewa
MPV 2.0 i 16V 152KM 112kW
RAV4 serwisowana regularnie jest bezawaryjna, ale od samochodu za te pieniądze i tej marki oczekiwałam więcej. Posiadanie RAV4 bardzo skutecznie zniechęciło mnie do Toyoty.
~pkar
MPV 2.4 i 16V VVT-i 170KM 125kW
Świetne auto dla każdej rodzinki. Na trasie wygodne i niezłe w prowadzeniu w mieście zadziwiająco zwinne. Można się trochę pobawić w delikatnym terenie. Jak dla mnie spełniło wszystkie oczekiwania.
~Zoltar
MPV 2.2 16V D-4D 136KM 100kW
Sympatyczne i ciepłe auto, człek sie w nim dobrze czuje. Niestety ma wady fabryczne.
~Wojtek
MPV 2.4 i 16V VVT-i 170KM 125kW
Samochód niezwykle uniwersalny. Na dalekie wyjazdy i do sklepu na zakupy; na asfalt i na drogi nieutwardzone; świetna na nieodśnieżone zimą drogi; po złożeniu foteli pracuje też za bagażówkę a mi służyła jako tymczasowy kamper do spania. Naprawdę po 7 latach eksploatacji mogę powiedzieć, że nigdy się na niej nie zawiodłem. Jazda na LPG + niezawodność ravki = tania eksploatacja. Nic więcej nie potrzeba.
Dziennik kosztów dla Toyota RAV4 III
8,1
10,7
12,7
~fazer
MPV 2.2 16V D-4D 136KM 100kW
Może nie jest to sprinter do setki ale w przedziale 2200-3000 można wyczuć moment, auto swoje waży jednak spalanie na trasie 120-140 6,5-7 litrów, silniczek pracuje cichutko, jedynie jak jest zimny zaraz po odpaleniu delikatnie hałasuje, dla mnie rewelka (Silnik)