Ocena kierowcy - Toyota RAV4 IV MPV Facelifting

kędruś, 6 lat temu
Silnik 2.5 Hybrid 197KM 145kW
Rok produkcji 2017
Toyota RAV4 IV MPV Facelifting 2.5 Hybrid 197KM 145kW 2016-2018 - Oceń swoje auto
Silnik : bardzo cichy
Dzisiaj odebrałem to auto, są to moje wrazenia po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów. Auto kupiłem bo zależało mi na 4x4 z automatem. Ravka była najlepszą ofertą cenową. Chociać tiguan również był dobry.
bardzo cichy, 197 daje radę ale ich nie czuć.
CVT. Trzeba się pryzwyczaic, żze samochód płynnie przyśpiesza.
Układ hybrydowy wydaje jakies tam dźwięki i troche to może irytowac na poczatku. Podobne dźwięki można usłyszec jadąc tramwajem.
Lusterka bardzo duże, kamera cofania jest w porządku, reszta wyjdzie podczas użytkowania.
Szybko znalazłem pozycję za kierownicą. Bardzo fajny tegulowany podłokietnik. Niestety samochód ma tylko 1 port USB i nie ma CD. Słabą rzecza są niepodświetlane przyciski sterowania lusterkami i szybami. Troche do biedne w aucie za 160 tyś zł. Bateria hybrydowa minimalnie zmniejsza pojemność bagażnika. Kilka rzeczy jest lepiej rozwiązanych w tiguanie niż w rav.
grzeje nie wiem czy chodzi bo nie było jeszcze lata.
To ależy od punktu odniesienia. Generalnie auto jest spore w swojej klasie jedno z większych.
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Jesno z najlepiej wyciszonych samochodów jakimi jeździłem.
auto nowe trudo cokolwiek powiedzieć.
Przed zakupem zastanawiałem się jeszcze nad Tiguanem i X1. Toyota ma najmocniejszy silnik + napęd 4x4. BMW X1 to automat ośka lub tiguan 150KM z 4x4...
Auto nowe więc brak.
Auto nowe więc brak.