Ocena kierowcy - Toyota RAV4 IV MPV Facelifting

OskiIz, 3 lata temu
Silnik 2.5 Hybrid 197KM 145kW
Rok produkcji 2016
Toyota RAV4 IV MPV Facelifting 2.5 Hybrid 197KM 145kW 2016-2018 - Oceń swoje auto
Karoseria : Kiedy kupił go jeleń i się cieszył,
Karoseria : Stuki w drzwiach, na zakrętach trzeba zwolnic do 20 km/h
Wczesnej byłem użytkownikiem Hondy i powiem tak, Toyota RAV4 4x4, to gigantyczne rozczarowanie, dlatego, że wszystko trzeszczy, wibruje stuka, RAVY hybrid w wersji full wypas, spalał średnio przy jeździe na "dziadka" 14 litrów, na zakrętach wielka porażka, każda nierówność ulicy, czuć jak to toyota, jadąc np 60 km/h czuje jakbym jechał 90 km/h. Nawet czasu czyli - godziny nie umie i nie ma jak - ustawić z satelity (z mapy), a to potrafi każda Honda która ma mapy i GPS.
silnik BMW 2 litry wibrował, i szarpał, kiedy był zimny, spalanie miedzy 14-18 l/100km to szok
Skrzynia CVT to fajny wynalazek, polecam
Wszelkie pochyły ulicy poczujesz, jadać 60 km czujesz jakbyś jechał 100 km/h, jadąc łukiem czujesz to, kiedy masz porównanie z lepszym autem, to chcesz się go szybko pozbyć
Wibracje przenosi jadać na kostce to koszmar, po 2 latach dostaniesz szału, chyba, że jesteś głuchy
Wynalazek dwie kamery to fajna rzecz, ale jakość tych kamer i widoczność to koszmar.
mapa jest celowo spowolniona, chcesz szybkiego szukania zamiast 2 minut, kup se subaru ale lexusa, nawet godziny nie umie i nie ma jak - ustawić z satelity
W upałach na tylnych siedzeniach masz piekarnik i żar, za to z przodu masz polarny klimat i gardło ciebie boli, żona z dziećmi się gotowali, było im bardzo gorąco, żona kazała mi sprzedać tego cudaka.
Widok deski rozdzielczej - po roku znienawidziłem, jego uroda przypomina urodę polskiego tarpana
Silnik szarpie i skacze kiedy jest zimny, slychać go. po jakimś czasie około 9000 km pojawiają się stuki w drzwiach w zawiasach, usuniecie tego jest niemozliwe
Tylko nie Toyota
Zapłaciłem 189000 po 2 latach sprzedałem tego cudaka Toyotę RAV4, 4x4, za 110000 zł gdzie tu trzymacie wartości rezydualnej????
Stuki w drzwiach, na wybojach, tapicerka fotela zastała wymieniona po 5000 km,
silnik nie odpadał - to cud, ale szarpnięcia wskazywały, że może się to stać.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.5 Hybrid 197KM 145kW [l/100km]

12,3