Lista ocen Toyota RAV4 V SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW 2018-2022 (14) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pawel
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Spalanie to coś, co cały czas mnie zadziwia. Średnie z 30 tys. km to… 5 litrów. A mówimy tu o benzynie, dużym suvie i trybie mieszanym. W trójmiejskich korkach można zejść do 4 litrów przy emeryckiej jeździe. Gorzej jest w trasie. Autostrada 140 km/h to już 7-7,5 l, a 160-170 km/h to już bliżej 9-10 l, czyli totalnie bez sensu przy baku 50 l, gdzie rezerwa zapala się już jak zostanie jeszcze 8-9 l (ponoć specjalnie tak to zrobiono)....
~Krzysztof
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
stosunkowo tani zakup biorąc pod uwagę ilość zastosowanych technologii i wielkość auta, niezawodność systemów hybrydowych, tanie przeglądy/serwisy, mniejsza awaryjność i niskie zużycie paliwa (około 7 litrów w cyklu mieszanym nie jeżdżąc całkiem jak dziad) sprawia ze jest to w mojej ocenie bardzo ciekawa propozycja dla kogoś kto nie lubi mieć stresów i wydatków w przyszłości.
~Maciej
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Koszty serwisu nie są wysokie. Porównywałem przed zakupem z innymi i są bardzo dobre. Jednak jak dobrze wiemy hybrydy toyoty są liderami niezawodności oraz spalanie jest nadzwyczaj śmieszne. Jeżeli ktoś jeździ dużo po miescie szybko zwróci mu się ten zakup.
~Filip
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Przeglądy w Toyocie nie należą do najtańszych ale cóż... jak mawial klasyk: stać Cię na k... to stać na dorożkę... Zaoszczedzasz na klockach... od nowości mam oryginalne noni oczywiście na paliwie...
~klessmar
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
serwis nie jest najtańszy - wymieniałem uszkodzoną (dziura po przejeździe przez roboty drogowe) oponę .... poszło z ubezpieczenia
~ANDRYN
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Silnik 2.5 benzyna w hybrydzie i napęd 4x4 osiągi naprawdę dobre za średnio 6.5l/100km. Serwis za około 1000pln rocznie.
~Mariusz
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Nie mogę jeszcze za dużo powiedzieć, ale przy tym spalaniu i teoretycznej bezawaryjności, nie będzie źle.
~Mario
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Wakacje 2022. Pieniny trochę Słowacja ze Śląska. Spalanie przy nienerwowej jeździe 4,6!!!!!!.
~Mario
~Mariola
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Auto do 150000 nie psuje się, spalanie do 100km/h to maksymalnie 7L.
Toyota RAV4 V SUV