Lista ocen Toyota RAV4 V SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW 2018-2022 (14) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Miejsca jest dość. Bagażnik jest tez odpowiednio duży. Dość miejsca na nogi dla normalnych i wysokich ludzi. Dość miejsca nad głowa. Płaska powierzchnia po zlozeniu oparć z tylu. Jedyny minus to brak haczyków na zakupy, wiec warto poszukać na to innego patentu jak haczyk za siedzeniem lub siatka do bagażnika. Wszyscy siedzą komfortowo i maja swoje miejsce do ładowania i nawiewy. Niczego mi więcej w tej cenie i klasie pojazdu nie potrzeba.
~Maciej
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Jest super. Wygodne fotele skórzane ze świetnym trzymaniem. Po trasie 1200km wysiadłem nie czując zmęczenia. Osoby 2 metrowe także odnajdą się w tym samochodzie i nie będą narzekały na miejsce. Bagażnik również pojemny. Auto dla 4 osobowej rodziny z dużymi walizkami na wyjazd na wakacje zdaje test.
~Filip
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
To duże auto.. jeździ nim z tyłu 3 dzieci- w tym jeden fotelik Na początku jeździły 2 foteliki i jeden bezfotelikowiec :-) Z przodu rodzice i biały terier. Pies nie narzekał. Przestrzeń bagażową naprawdę spora. Dla rodziny 2plus 2 i 2 plus 3 w konfiguracji w.w zadziała.
~Pawel
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Miejsca jest pod dostatkiem, zarówno z przodu jak i z tylu. Tylna kanapa z regulowanym oparciem - na plus. Mam 180 cm wzrostu. Jedyne co mnie denerwuje to dość wysoko ustawione siedzisko pasażera i brak jego regulacji w mojej wersji wyposażenia…
~Robur
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Doskonała w obu rzędach, bo często w pierwszym zawsze jest dużo, no i ten bagażnik.
~Robur
~Prawdziwy uzytkownik
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Przestrzen taka jakie wymiary auta,
~Mariola
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Bardzo dużo miejsca, 190cm będzie zadowolony.
~cosowa
4ry dorosłe osoby po 189 wzrostu na spokojnie
~Mariusz
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Nam wystarcza. Jest wygodnie, dużo miejsca.
Toyota RAV4 V SUV