Lista ocen Toyota RAV4 V SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW 2018-2022 (16) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Szybka, pewnie niezawodna i dzięki swojej specyfice bardzo oszczędna. W końcu wyniki spalania w dużym suvie, a nie w miejskim hatchbacku z segmentu a czy b. Jedyny jej minus to wysoki dźwięk przy gwałtownym przyspieszaniu. Nie jest to nic dziwnego, co trzeba by było poprawić. W innych dużych autach w tym segmencie tez będzie głośno jak da się gaz do podłogi. Dźwięk jest trochę wyższy ale pewnie nie głośniejszy. Mi osobiście nie przeszkadza....
~Prawdziwy uzytkownik
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Sa komentarze krytyki na temat skrzy biegów jak ktos nie lubi tego typu rozwiazania bo chce bardziej bezposrednie przelozenia to musi szukac gdzie indziej ale technicznie jest to poprawny design i jak sie nie przegrzeje ukladu to jest niezawodny. (przegrzac mozna jedynie na manualu jezdzac na wysokich obrotach)
~Pawel
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Bezstopniowa eCVT. Zdecydowanie dla osob, które jeżdżą spokojnie. Inaczej auto robi sie po prostu głośne i nieekonomiczne. Więc wtedy po co hybryda? :) Na plus - ponoć bezobsługowa i bezawaryjna. Powolne przyspieszanie owocuje niskim spalaniem i błogą ciszą, szczególnie w mieście.
~Filip
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Dla mnie ok ale niektórym może się nie podobać. Przyznam że każdy silnik toyoty i inaczej chodzi z tą skrzynią. Warto popróbować i porównać. Co do jednostki 2.5 l- wspolpracuje w mojej opinii całkiem przyjemnie z tą skrzynką.
~Maciej
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Tak jak pisałem, nie byłem fanem e-CVT i to jedyny powód dla którego nie daje 5, ze względu na wycie. Jednak reakcja na gaz, nieważne czy od 0 czy gdy chcemy wyprzedzić jest bombowa. Radzi sobie naprawdę dobrze.
~cosowa
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Bezstopniowa skrzynia biegów jest beznadziejna przy wyprzedzaniach. Jedynie gdzie się nadaje to do miasta - jeśli na trasę to do spokojnej statecznej jazdy.
~Mario
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Nie można narzekać. Z tym wyciem bym nie przesadzał. W normalnym użytkowaniu nic nie przeszkadza wręcz przeciwnie, wszystko działa płynnie.
~Mario
~klessmar
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Wspaniałe rozwiązanie. Największa zaleta tego auta.... oczywiście dla faceta... Kobiety doceniają inne rzeczy.
Dziennik kosztów dla Toyota RAV4 V SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
5,6
~Mariusz
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Już pisałem wszystko działa idealnie. Z tym wyciem to przesada, wszystko w granicach tolerancji.
Toyota RAV4 V SUV